Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůAuto MotoAutomyčka Express rozzáří váš automobil

Automyčka Express rozzáří váš automobil

Automobil si zasluhuje naši důkladnou péči v každém ročním období. Ať už se prohánějí po nebi mraky, prší a nebo se k zemi snáší sníh, je třeba se o něj postarat a péči mu dopřát. Většina motoristů se o to také svědomitě snaží, protože ví jaké škody dokáže špína napáchat a jak může její přehlížení automobil znehodnotit. A je jedno, zda se jedná o prach, bláto nebo dokonce o sůl v zimním období. Jak se ale postarat o automobil třeba v zimě? Ani mechanická automatická myčka není úplně tím pravým, protože pracuje pouze jako automat a nezaměří se tak na hůře přístupná místa. A právě pro takové situace je tu Automyčka Express.

Automyčka Express

Ruční práce, která předčí automat

Express myčka boduje jednoduchostí, ale také pečlivostí. Jednoduše spojte příjemné s užitečným. Návštěvu obchodního centra a nákup spojte s mytím vašeho automobilu. Než si nakoupíte, váš automobil bude pečlivě vyčištěn zkušenými zaměstnanci. Největší výhodou je individuální přístup protože celé čistění a mytí probíhá ručně. I v případě nejlevnějšího mycího programu bude váš automobil ošetřen ručně bioaktivní pěnou, pečlivě našamponován a důkladně ručně vysušen. A to vše včetně prahů a vnitřních hran dveří. Tomu nemůže žádná automatická myčka konkurovat. A to nemluvě o pečlivém odstranění zaschlých zbytků hmyzu, s kterými si právě ani automatická myčka mnohdy neporadí. U Automyčky Express je tomu věnována velká pozornost.

Široké možnosti služeb

Automyčka Express se však nevěnuje pouze zevnějšku vašeho vozu. Ale vezměme to popořadě. Důkladnou očistu a péči můžou pracovníci věnovat i diskům a pneumatikám, stejně tak i všem plastovým lištám. V interiéru může být váš automobil vysát a můžou mu být ošetřeny všechny plastové součásti. Samostatnou kapitolou je pečlivá impregnace koženého čalounění, leštění oken, voskování s UV filtrem a nebo také čistění klimatizací. Z nabídky Automyčky Express si vybere každý.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

40plus.cz

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments