Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceBusinessBezkontaktní automyčky jsou u nás stále populárnější

Bezkontaktní automyčky jsou u nás stále populárnější

Určitě jste si už toho také všimli… Ve spoustě měst ve všech koutech naší země byly postupně otevřeny praktické automyčky, které jsou zájemcům o umytí vozu k dispozici 24 hodin denně. Ať už jedete kolem večer, dopoledne, v pracovní den či během víkendu, jsou velmi často v provozu, tedy využívány zákazníkem k čištění auta. Jejich obliba je velká zvláště pro jejich cenovou dostupnost i neomezenou otevírací dobu.

Pusťte se do podnikání s automyčkou

Napadlo vás, že byste si zřídili svou živnost a automyčky vám připadají jako zajímavá varianta? To, kolik zákazníků mají je výborným potenciálem úspěchu. Příznivý je i fakt, že tento typ automyček nevyžaduje stálé zaměstnance. Zákazníci si svá vozidla umývají sami, není potřeba dohledu majitele ani jiné osoby.

U nás můžete bezkontaktní myčku aut získat např. od společnosti BKF CarWash. Zařízení od ní jsou stoprocentně spolehlivá a uživatelsky komfortní. Vybrat si můžete z široké nabídky doplňků k automyčkám, kdy pak nadstandardně vybavená základní verze vyhoví i nejnáročnější klientele. Jestliže byste chtěli automyčky od BKF charakterizovat pár slovy, pak jsou to bezporuchovost, moderní technologie, velké množství doplňků a systém vzdálené správy.

Vyberte si ze dvou typů

Podíváte-li se na bezkontaktní automyčky, nabízejí se vám dva druhy, a to myčky kontejnerové a modulární. První typ je vhodný do míst s vysokou a střední intenzitou provozu. Osvědčily se znamenitě při vyšším počtu mycích boxů. Zvláště v zimních měsících vám tato myčka zajistí vysoký komfort obslužnosti. Je vhodná pro rozšíření již stávající podnikatelské činnosti. Naopak modulární myčka se hodí do míst se střední a nízkou intenzitou provozu. Využívá se také jako prostředek k rozšíření již existující podnikatelské činnosti. Přináší úsporu místa, zabere mnohem menší plochu než myčka kontejnerová.

Nezbývá než kontaktovat BKF a doptat se na vše, co vás zajímá. Velmi rychle si můžete splnit svůj sen o prosperujícím podnikání. A navíc mu nebudete muset věnovat celé dny a noci.

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments