Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
Domůpro MužeJak nebýt o vánočních svátcích single?

Jak nebýt o vánočních svátcích single?

Vánoce a přelom roku nám už pomalu klepou na dveře a nám při představě předvánočního úklidu vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Vánoce však běžné smrtelníky neděsí pouze potřebou přehnané čistoty, ale je to také čas, kdy jsou si lidé blíž, navštěvují rodiny, sociální sítě jsou plné fotografií zamilovaných dvojic u vánočního stromečku. Také vás děsí představa, že u něj budete letos sami? Už nemusí!

Seznamte se moderním způsobem

Protikoronavirová opatření nám díky zavřeným restauracím a kulturních podniků seznamování ještě více ztížila, ale neházejme flintu do žita. Žijeme přeci v 21. století. V době, kdy i školní výuka probíhá online, se stejným způsobem můžeme seznámit. Na internetu existuje spousta online seznamek, které jsou plné profilů lidí, kteří touží po spřízněné duši. Takže stačí vybrat si nějakou ověřenou seznamku, vyplnit si profil, nahrát profilovou fotku a hurá do toho! Váš vysněný princ na bílém koni, či dáma vašich snů jsou možná blíže, než byste si mysleli.

Hledám muže k seznámení – Zn: „Spěchá“

Ano i takto by mohl znít inzerát někoho, kdo se děsí toho, že bude trávit vánoční svátky o samotě. Nevyvíjejte však na sebe příliš velký tlak, ono je možná lepší být single, než s někým nepravým. Dejte si na seznámení čas, nevytvářejte si falešný deadline, s tím, že mermomocí sbalíte toho prvního, s kým půjdete na schůzku.

Buďte opatrní

A když už jsme u těch schůzek… Kavárny a restaurace jsou prozatím zavřené, přesto se raději sejděte na první schůzku na nějakém veřejném místě, kvůli bezpečnosti. Nikdy nevíte, kdo se za profilem skrývá doopravdy.

Ať již budete na Vánoce šťastně zadaní, či single, přejeme vám krásné svátky!

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments