Centrum Zprávy

Zprávy Centrum

Kávové kapsle vám dodá Nápojová ambulance Kávové kapsle vám dodá Nápojová ambulance
Kávové kapsle vám dodá Nápojová ambulance Kávové kapsle vám dodá Nápojová ambulance

Kávové kapsle jsou rok od roku vyhledávanější. Výrobci jejich sortiment postupně rozšiřují tak, aby vám umožnili si ve vašem kávovaru vyrobit kvalitní a chutnou kávu, presso, latté či výborné capuccino s příchutí vanilky, oříšku či čokolády. Nápojová ambulance vám dodá nejen tyto kapsle, ale tak

 Kávové kapsle vám ušetří práci

Nápojová ambulance je společnost dodávající přístroje do firem, hotelů, restaurací. Automaty na kávu mohou být také kapslové, do kterých je potřeba dokupovat kávové kapsle ve kterých je káva. Plní se směsí 100% arabicy nebo arabicy a robusty. Na této směsi pak závisí chuť kávy.

Jaké zvolit kávové kapsle?

Moderní přístroje na kávu vám umožní připravit si také kávu bez kofeinu, s mlékem nebo také capuccino, cafe latté, horkou čokoládu a další oblíbené nápoje. Výběr kapslí závisí na typu přístroje. Někteří výrobci umožní používat pouze jeden typ kapslí. Podle typu přístroje můžete navíc vyrábět tolik oblíbené laté, lungo, kapučíno nebo třeba horkou čokoládu. Jaký typ stroje si na kávové kapsle vybrat vám poradí pracovníci Nápojové ambulance, kteří vám splní každé přání a poradí s výběrem, vybraný automat na kávu také dodají a vysvětlí vám, jak jej používat.

kávové kapsle

Kávové kapsle

Nápojová ambulance prodává nejen kávové kapsle, ale i velká balení káv, směsi jako kapučíno, balený cukr a další příslušenství, bez kterého dobrou kávu neuděláte. Kávové kapsle jsou jedním z nejrychlejí rostoucích segmentů trhu. Lidé si kávové kapsle oblíbili pro jednoduché použití, nehrozí špatné dávkování kávy nebo rozsypaná káva v okolí přístroje. Samotný automat na kávu ovládáte stisknutím jediného tlačítka. Oblíbenou kávu si můžete dopřát za pár minut. Veškerý sortiment nalezenete na stránkách Nápojové ambulance.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

Press-Media.cz

 

 

Centrum Zprávy
  • 5
    Shares

redakce