Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůAuto MotoKde umýt kvalitně motorový vůz?

Kde umýt kvalitně motorový vůz?

Rozhodli jste se pro rozšíření služeb ve Vašem pneuservise a rádi byste nabídli klientům také kvalitní mytí aut v bezkontaktní myčce aut? V tom případě by Vás měla zajímat aktuální nabídka společnosti BKF CarWash na pronájem a prodej automyček

Výhody automyčky BKF CarWash

Ty byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám lokalit s nízkou až střední intenzitou mytí. Setkat se s nimi můžete v blízkosti venkovských provozoven či provozoven u prodejen. Své uplatnění nachází především v menších až středně velkých obcích. Modulární boxy pro mytí aut je možné použít také jako doplněk čerpacích stanic, stanic technické kontroly a již zmíněných pneuservisů. Bezkontaktní myčky získávají na čím dál větší oblibě a jsou opravdovou sázkou na jistotu, jestliže chcete poskytnout zákazníkům komplexní mycí služby za příznivou cenu. Mycí boxy od společnosti BKF CarWash jsou vybaveny šesti mycími programy, které se postarají o důkladnou očistu každého motorového vozu. Více informací nejen o mycích programech najdete zde bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/. S koupí či pronájmem mycích boxů získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu BKF CarWash.

Vhodné místo pro automyčky BKF CarWash

Dříve než se rozhodnete pro pořízení automyčky, je potřeba najít vhodné místo a zajistit několik dalších náležitostí. Pozemek pro výstavbu samoobslužné myčky by měl splňovat dvě základní kritéria a to nalezení atraktivního místa a zajištění dostatečného prostoru. Za atraktivní místo se považuje místo v blízkosti velkých shromaždišť osob. Může se jím stát centrum města, prostory u obytných domů, místa podél větších ulic a silnic, prostory u křižovatek a kruhových objezdů. Základním parametrem je dobrá viditelnost objektu, snadný přístup a jednoduchá možnost příjezdu i odjezdu.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments