Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZdravíLázně Luhačovice vycházejí vstříc i single klientům

Lázně Luhačovice vycházejí vstříc i single klientům

Pobyt Víkend pro single cestovatele v hotelu Alexandria se řadí k výjimečným produktům na českém trhu vzhledem k cílové skupině, na níž se zaměřuje. Umožňuje účastníkům otevřít nové obzory a lépe poznat sebe sama. Účast na společných aktivitách je zcela dobrovolná. Hosté se setkávají ráno u snídaně a večer při večeři a zapojují se do společenských aktivit podle nálady. Obsah byl připraven tak, aby maximálně využil všech předností luxusního ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu. Kromě volného vstupu do největšího a nejluxusnějšího wellness centra v Luhačovicích ve stylu starořímských lázní pobyt zahrnuje i řadu relaxačních procedur.

lázně

„Cílem produktu je oslovení nové cílové skupiny a snaha se odlišit od ostatních nabízených wellness pobytů a nabídnout větší přidanou hodnotu. Uvedení produktu na trh si také klade za cíl komunikovat skutečnost, že cestovat samostatně bez partnera či přátel je zcela přirozené, což obecně povzbuzuje poptávku u singles i po jiných lázeňských pobytech. Každý host akciové společnosti Lázně Luhačovice navíc obdrží po příjezdu exkluzivní slevovou kartu, při jejímž předložení ušetří např. při objednání výletů a kulturních pořadů a může být využita i ve vybraných restauracích, obchodech či cukrárnách v Luhačovicích a okolí,“ konstatovala M. Fialová.

Výroční konference cestovního ruchu 2017 - Ing. Dědek, výkonní ředitel Lázní Luhačovice_r

ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel v centru lázeňského města okouzlí návštěvníky svou krásou, moderním pojetím, ale především nabízí perfektní služby, za které právem sbírá ocenění. Nejoblíbenějším lákadlem hotelu je největší a nejluxusnější wellness v Luhačovicích, ale i vyhlášená Francouzská restaurace, nebo prvorepubliková atmosféra hlavní budovy s historickým nočním klubem. Wellness centrum nabízí zážitkové procedury na regeneraci těla i duše včetně přírodních uhličitých koupelí. Hoteloví hosté mají k dispozici volný vstup do bazénu, whirlpoolu, saunového světa (laconium, parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledovou studnu a vyhřívané lavice. V hotelovém komplexu naleznete i prvotřídně vybavené fitness centrum s nejmodernějšími posilovacími stroji. Velmi oblíbené jsou u návštěvníků pravidelné měsíční gastronomické akce, s přípravou jídel před hosty. Hotel je také mimořádně vhodný pro konání firemních akcí, seminářů, kongresů a konferencí.

Více informací: www.HotelAlexandria.cz, www.LazneLuhacovice.cz

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR-články.cz

e-Žena.cz

MetSo.cz

 

 

 

 

 

 

 

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments