Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůCestováníTip na výletLet balonem musíte vyzkoušet

Let balonem musíte vyzkoušet

Lety balonem nabízí mnoho společností a lze si vybrat z několika typů letů. K dispozici jsou privátní lety pro celé skupiny, např. Pro firemní klientelu. Vybrat si můžete také let balonem při západu slunce, s parašutistickým seskokem z balonu. Jste vyneseni do výšky 2500 m, následně jsou nabráni další skokani.

Let balonem
Let balonem

Let balonem: vzneste se do výšin

Slyšeli jste někdy pojem kotvený let balonem? Jedná se o druh letu, je možné díky ukotvení na místě vznést do výšin větší počet účastníků a následně se pilot vrátí do stejného cíle. Tento způsob se hodí na oslavy a větší akce, je výrazně levnější a lze obsloužit větší počet vzduchoplavců.

Chcete-li mít či darovat nezapomenutelný zážitek, pak je let balonem skvělý způsob. Sledujete svět z ptačí perspektivy, je připraveno malé občerstvení a dozvíte se mnoho zajímavých věcí o samotném balonu i okolí, kde žijete nebo je naplánovaná trasa. Let balonem je něco, na co dlouho nezapomenete a jde o skvělý dárek.

Pro let balonem si vyberte společnost, která má zkušené piloty a má příslušná povolení k provozování činnosti a certifikáty. Jednotlivé typy letů se liší podle množství pasažérů v balonu. Let balonem patří k nejbezpečnějším dopravním prostředkům.

Ověřená společnost vám nabídne tyto možnosti:

  • vždy víte, v jakém balonu poletíte
  • balon letí v menší výšce, ale je zde i stoupání do 500 metrů pro řádnou vyhlídku
  • vyhlídkový let se koná při ideálním počasí, kdy je hezky a vítr vane max. 5Km/ hod, není bouřka či krupobití a nejsou poryvy větru
  • doba letu je 60 a více minut
  • pasažérům je zajištěna doprava doprovodným vozidlem zpět do místa startu
  • pasažér je poučen o pravidlech při letu a je dbáno na jejich dodržování
  • pilot má praxi alespoň 1 rok
  • pasažér má právo zrušit termín a zvolit si náhradní

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profi-články.cz

Profolio.cz

ZprávyCZ.cz

 

 

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments