Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZprávyNápojová ambulance a její nápojové automaty

Nápojová ambulance a její nápojové automaty

Už od roku 1992 nabízí nápojové automaty nejen do malých a velkých firem, ale také do hotelů a penzionů po celé republice. Kromě hlavního zaměření na automaty na kávu, ve kterých připravíte její různorodé druhy, jsou v nabídce také sodobary pro osvěžující pitnou vodu nebo přípravu kvalitních čajů. Proč se rozhodovat mezi kávou či čajem, když můžete mít obojí?

ilustracni-slider

Nápojové automaty

Dobré zázemí na pracovišti je základ pohodové atmosféry

Se zaměřením na firmy všech velikostí, od malých podniků po velké korporace, a s léty zkušeností může Nápojová ambulance doporučit ty pravé nápojové automaty přesně podle vašich požadavků. Uvidíte s jakou radostí je budou vaši zaměstnanci navštěvovat a vychutnávat si kvalitní aromatickou kávu, připravenou přesně tak jak má být. Odměnou pro zaměstnavatele je pak skvělá pracovní morálka a atmosféra. A jistě uznáte, že to není málo.

U Nápojové ambulance to prodejem nekončí

Samotný výběr a  nákup automatu na kávu je jen částí služeb, které vám dokáže nápojová ambulance nabídnout. Samozřejmostí je tak servis automatů i se zajištěním dopravy a zajištění akutních oprav se zkušeným týmem techniků, který si poradí v každé situaci. Pro absolutní bezstarostnost je v nabídce také možnost sjednání servisní a materiálové smlouvy v různých výších, kdy se za vás Nápojová ambulance postará o servis a údržbu automatů nejen na kávu. Nechte se ve vaší firmě unášet na vůni čerstvé kávy nebo čaje z nápojových automatů. Budete mít zaručeno, že vašemu týmu nikdy nedojde energie.

 

Nápojová Ambulance

Volejte ZDARMA! : 800 100 586

Předchozí článek
Další článek
info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments