Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZprávyObjevte výhody cestovního pojištění přes internet

Objevte výhody cestovního pojištění přes internet

Stále více lidí si sjednává cestovní pojištění online formou pro jeho rychlost, pohodlnost a často i lepším cenám. V dnešní uspěchané době jsme zvyklí všechno řešit rychle a každá cesta na pobočku nás okrádá o drahocenný čas. Výhody online sjednávání cestovního pojištění jsou proto zjevné, ale my se na ně v dnešním článku podíváme podrobněji.

Internetové cestovní pojištění získáte i v den odjezdu

Za největší výhodu se považuje rychlost sjednaného pojištění ještě i z jiného důvodu. Cestovní pojištění si můžete online formou sjednat dokonce i v den odjezdu nebo po vycestování. Oproti běžným způsobům také ušetříte nemalé peníze, protože využitím online kalkulátoru získáte nejvýhodnější nabídku bez dlouhého hledání a porovnávání. Sjednání cestovního pojištění online přitom poskytuje i pohodlí komfortu a dostatku prostoru pro získání podrobných informací.


Hledáte to nejlepší cestovní pojištění, které bude za rozumnou cenu? Prostřednictvím srovnávače cestovního pojištění můžete vyhledat a porovnat nabídku ověřených pojišťoven a najít tu nejvhodnější nabídku.


Neriskujte cestu do zahraničí bez pojištění

I přes jednoduchost, jakou internetové pojištění do zahraničí ERGO nabízí, stále více lidí cestuje za hranice bez sjednaného cestovního pojištění, protože se domnívají, že na léčebné výlohy jim postačí obyčejná zdravotní průkazka pojištěnce. Ta platí ovšem pouze v České republice, a jakmile přejdete státní hranice, už vás před výdaji za lékařskou péči neochrání. Takové jednání může mít katastrofální následky. Ze svých zahraničních cest se totiž můžete vrátit i s milionovými dluhy. Přečtěte si raději ještě tento článek, ať víte, co hrozí.

Výluky a výjimky cestovního pojištění, které musíte znát

Stejně jako v ostatních pojistných variantách i v případě cestovního pojištění existují výjimky, kvůli kterým vás pojišťovna ERGO nepojistí. Týká se to například těhotných žen v pokročilém stádiu těhotenství, kdy se její cestování za hranice považuje už za příliš velké riziko. Stejně tak mohou pojišťovny odmítnout i ženy s rizikovým těhotenstvím. Další rizikovou skupinou jsou senioři nad 70 let, adrenalinový sportovci nebo cestovatelé vyjíždějící do problémových zemí i přes zjevné riziko. V některých případech se lze však pro určité aktivity připojistit a zajistit si tak na cestách větší finanční zabezpečení.

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments