Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZdravíOchrana dýchacích cest může mít styl

Ochrana dýchacích cest může mít styl

Dění poslední dvou let obrátilo spoustě lidí život naruby. Rouška udávala tempo a směr všem dnům, žili jsme ve strachu a panice. Situace je teď sice klidnější, ale vše se bude pravděpodobně brzy opakovat.

Proti proudu

Těžko si dělat radost v této složité době, kdy se všechno zdražuje, bydlení je nedostupné, jsme otroky příjezdových formulářů a nařízení, je vyvíjen tlak na očkování, bují strachy a obavy. Ten stejnokroj, kdy všichni opouštíme byt v roušce nebo respirátoru, na dobré náladě moc nepřidá. Proč tedy nevystoupit z davu a neodlišit se? Ideální jsou roušky s potiskem nebo multifunkční šátky s potiskem, které díky vlastnímu designu vyniknou a můžete dát jasně najevo, co si myslíte, co vás baví, co máte rádi. Nenechte se strhnout negativní atmosférou kolem sebe.

Těžké časy

Pro většinu lidí byla ochrana dýchacích cest v podobě roušky nebo respirátoru omezující. Zpětně se ale potvrdilo, že nařízení byla správná a cílená tak, aby zabránila nekontrolovatelnému šíření nemoci a prudkému zhoršení epidemiologické situace. Po dvou letech ale byli všichni tak otupělí a demotivovaní, že všechny argumenty ztrácely na váze. O to víc, když i přes všechna omezení přibývalo kolem padesáti tisíc pacientů denně. Barevné roušky s autorským potiskem nebo veselé multifunkční šátky mohou být v době krize zajímavým zpestřením a vzpruhou, jak náročné období překonat.

Kvalita až na prvním místě

Nejde zdaleka jen o to být originální. Ano. Chcete se vymezit a nejít s davem, ale nesmí to být na úkor kvality a míry ochrany. I u potisků a netradičních barev a zpracování tedy dbejte na to, aby všechny roušky a multifunkční šátky s potiskem splňovaly požadavky na ochranu dýchacích cest. Design sice zaujme, ale stále by měl stát v pozadí. Trvejte na tom, aby pomůcky přilnuly k obličeji, neodstávaly, netlačily a zároveň byly z kvalitních a prodyšných materiálů. Jedině tak budou mít roušky a šátky smysl.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments