Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůCestováníParkování letiště Václava Havla – Patnáct minut na parkování je málo

Parkování letiště Václava Havla – Patnáct minut na parkování je málo

Jestliže létáte na dovolenou i pracovní cesty z Prahy, musíte se zabývat parkováním letiště Václava Havla. Oficiální parkování před terminály je mimořádně drahé. Má pouze jedinou výjimku. Když vše zvládnete do 15 minut, jak se uvádí v tomto článku, máte to zadarmo. Taková situace nastává jenom tehdy, když na letiště někoho doprovázíte. Jakmile odlétáte sami, potřebujete svůj vůz zaparkovat po celou dobu dovolené.

Jediná jistá doprava na letiště

Málokdo riskuje cestu městskou hromadnou dopravou, když musí přepravovat spoustu zavazadel.  Nejisté je spoléhat při odvozu i na příbuzné nebo známé. Chcete-li mít jistotu, že se na letiště dopravíte v pořádku, poskytne vám ji jedině vlastní auto. Kde ale vůz zaparkovat? Nejlépe vám poslouží parkoviště u letiště. Ušetříte a navíc můžete využít celou řadu služeb. V poslední době se navíc pražské letiště snaží vytvořit dojem, že parkoviště jsou přirozenou součástí okolí letiště, jak se píše zde.

Rezervace se dá provést i online

Základem jsou oplocená hlídaná parkoviště, kde má fyzická ostraha k dispozici také kamerový systém. Funguje zde ale i spousta dalších služeb, které zvyšují komfort vašeho parkování. Především si můžete v některých případech parkování zarezervovat už on-line. Na parkoviště přijedete s potvrzenou rezervací a parkovací místo už na vás čeká.

Parkování letiště Václava Havla – Dispečeři k vašim službám

I když není možné provést online rezervaci, parkování si samozřejmě můžete zamluvit mailem či telefonem. Nic se ale nestane ani v případě, že si neobjednáte rezervaci předem. Parkoviště u letiště jsou velkokapacitní a dispečera schopného obstarat vám parkovací místo tu najdete 24 hodin denně.

Dopravu k terminálům neplatíte

Zároveň vám obsluha parkoviště dokáže poskytnout i další důležitou a žádanou službu, a sice odvoz z parkoviště přímo k letištním terminálům a po příletu také cestu od terminálu na parkoviště. Cestovat budete v takovém případě limuzínou či mikrobusem. Tato služba obvykle bývá součástí ceny parkovného, neplatíte nic navíc.

O váš vůz se postará personál parkoviště

Můžete si ale také objednat službu, která se o váš vůz postará. Přímo od letiště auto odveze na parkoviště a po vašem příletu vám ho přiveze zpět. Řidič na vás počká u letištního terminálu. Vy mu odevzdáte klíčky od vozu a dál se už nemusíte o nic starat.  Po příletu vám vůz opět přistaví a odevzdá klíčky. Některá parkoviště poskytují i takový servis.

Pomoc, když auto vypoví službu

Kromě odvozu na letiště či odvezení a přistavení auta ale nabízejí parkoviště i další doplňkové služby. Například autoservis. Někdy se vám může něco přihodit cestou na letiště a vy budete rádi, že pomoc bude v dosahu. Personál některých parkovišť vám ochotně přijede na pomoc i na půl cesty a postará se o váš porouchaný vůz i o to, abyste stihli svůj let.

Opravy vozu v době vaší nepřítomnosti

Služby autoservisu se ale mohou hodit i v případě, že vůz šlape jako hodinky. Například potřebujete vyměnit olej, provést nějakou drobnou opravu, dobít baterii. Ve víru všedních starostí jste se k tomu ještě nedostali. Autoservis na parkovišti se toho může ujmout v době vaší nepřítomnosti. Vy přijedete a vůz dostanete opravený a v perfektním stavu.

Rozhodnutí je na vás

Záleží na vás, v jaké vzdálenosti od příletové či odletové haly chcete parkovat a kolik jste ochotni za parkování utratit. Samozřejmě i jaký doplňkový servis parkoviště by se vám hodil. Můžeme ale potvrdit, že je mnohem výhodnější parkovat mimo oficiální letištní parking. Parkoviště u letiště nabízejí mnohem nižší ceny a servis na vysoké úrovni.

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments