Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůAuto MotoPneuservis Icarauto jde vstříc podnikatelům

Pneuservis Icarauto jde vstříc podnikatelům

Pokud vlastníte nějakou firmu s větším či menším vozovým parkem, jistě to znáte, na vše je málo času. A to se týká všeho, starost o pneumatiky u vašich firemních vozů nevyjímaje. Pokud se tomuto chcete vyhnout, nepřidělávat si další vrásky a plně se věnovat pouze podnikání, určitě se vyplatí kontaktovat specializovaný pneuservis Icarauto. Mají za sebou nejen dlouholeté zkušenosti, ale také jedinečné strojové vybavení díky kterým dokáží zaručit kvalitní služby.

Uskladnění vašich pneumatik v pneuservisu Icarauto

Abyste si nemuseli dělat starosti opravdu s ničím, základem je uskladnění vašich aktuálně nepoužívaných pneumatik, případně celých sad kol s disky. Icarauto vše pneumatiky pečlivě omyje ve speciální myčce a následně impregnuje. Zajistí tak jejich dlouhou životnost i pro příští sezónu. Jejich uskladnění ve speciálním skladišti je pak skvělým řešením, díky kterému si nemusíte s uskladněním dělat žádné starosti. Pokud jsou vzorky pneumatik nevyhovující pro další sezónu, Icarauto kontaktuje vás nebo vašeho správce vozového parku a domluví s ním vhodné řešení.

Pneuservis na kolech, aneb až k vám do firmy

Ano, je to tak, Icarauto nabízí jedinečnou možnost přezutí přímo v prostorách vaší firmy. Pokud potřebujete mít vozový par co nejdříve opět k dispozici, neexistuje lepší řešení. Zkušení technici s potřebným vybavením přijedou přímo do vašich firemních garáží nebo na vaše firemní parkoviště a pustí se do díla. Během pár minut je vozidlo opět připraveno vyrazit za svými povinnostmi. Jedná se o efektní i efektivní řešení, které jde vstříc právě firemním zákazníkům. Neztratíte tak ani minutu ze svého drahocenného času. Budete mít o jednu starost méně, svěřte svá vozidla do rukou Icarauto.

Pneuservis Icarauto

Předchozí článekPrvní krok k nové podlaze
Další článekKdyž je zvíře týrané
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments