Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceInternetPozáruční servis notebooků Acer pokrývá celou Českou republiku

Pozáruční servis notebooků Acer pokrývá celou Českou republiku

Mít doma počítač je dnešním standardem. V mnoha rodinách se sešlo hned několik notebooků. Buď jsou potřeba na práci, do školy, nebo jen tak, pro zábavu a možnost zjišťovat si informace online. Velmi oblíbenou značkou notebooků, která je v zastoupení téměř v každé domácnosti, je už po dlouhá léta Acer. Acer nabízí kvalitní notebooky, i přesto se však může stát, že budou potřeba opravit – nejčastěji po již uplynulé, dvouleté záruční době. Jak situaci vyřešit jednodušeji, než koupí nového počítače?

Servis notebooků Acer

Technika je záludná a ledasco se na ní může porouchat. V případě notebooků pak může jít o poruchy vyžadující jednoduchou opravu, jako je například promačkaná klávesnice, ale také o záludnější a možné ne tak časté poruchy, mezi které patří porucha základní desky notebooků Acer. Občas je však nutná také výměna prasklých plastů a kovových dílů těla notebooku, nebo například navýšení paměti RAM. ABAX servisní centrum provádí kompletní servis notebooků Acer mnoha typů.

centrum-zpravy-cz_abax_01

Opravy notebooků z celé republiky

Věřte, že oprava notebooku se vyplatí. Je jedno, kolik stál na samém počátku, je jedno, jak dlouho vám už slouží. Pokud vám kompletně nevyhoří, anebo nespadne do řeky, oprava se vyplatí, už jen proto, že Acer servis technikům usnadňuje poskytnutí náhradních dílů, které nenajdete u všech značek.

Díky odbornému servisu Acer navíc máte jistotu, že se o váš notebook postarají technici rychle, a to během jednoho týdne. Na kvalitě opravy si přitom dají opravdu záležet. Díky pokrytí celé České republiky nemusíte ani řešit poštovné, které by při cestě z Ostravy do Plzně mohlo být opravdu vysoké. Stačí vyplnit objednávkový formulář, notebook bude následně vyzvednut u vás doma, odvezen a opraven. Po opravě je notebook opět dopraven k vám domů.

centrum-zpravy-cz_abax_02

Průběh zakázky můžete snadno sledovat online, budete mít vždy přehled o tom, co se s vaším notebookem děje. Svěřte jej do rukou znalých techniků servisního centra ABAX, společnosti s více jak dvacetiletou zkušeností. Budete mile překvapeni, v jakém stavu se vám notebook vrátí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

Předchozí článekOffice coffee
Další článekSprávně napsaný životopis je základ
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments