Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZprávyZbožíPracovní oděvy Dickies - skvělé oblečení nejen pro zdravotní sestry

Pracovní oděvy Dickies – skvělé oblečení nejen pro zdravotní sestry

Tak, jako je různorodá obuv pro zdravotníky, tak se liší oblečení zdravotníků, zejména zdravotních sester. Až do revoluce v roce 1989 oblékaly sestry na své směny sesterský stejnokroj. Přestože byl hezký, představa, že by ho na sobě sestřičky musely mít oblečen i v letošním parném létě, je docela děsivá. V minulosti to sestry řešily tak, že zástěry odkládaly a nosily pouze šaty. Šaty bez zástěry však vypadaly tak trochu jako noční košile a ne oblečení pro reprezentantky zdravotnické profese. Je proto skvělé, že i v rámci jednoho oddělení nemocnic dnes můžeme vidět sestry oblečené do šatů různých střihů i barevného provedení. Nechybí ani slušivé kalhotové komplety. Mohou být ozdobeny lemy odlišné barvy, mohou být taky jen sněhobílé, takže je pak zdravotnický personál k nerozeznání od lékařů. Do zdravotnictví často proudí pracovní oděvy Dickies. V kombinaci se zdravotní obuvi Santé nebo obuví Scholl zdravotní se jedná o naprosto dokonalé oblečení.

Nejen bílé pracovní oděvy do kuchyně

Ani v kuchyních nejrůznějších hotelů a dalších zařízení dnes nenajdete kuchaře a kuchařky oblečené čistě do bílých oděvů. Přestože společnost TOTAL PROTECT s.r.o nabízí pracovní oděvy “pro bílé provozy”, jejichž součástí jsou i pracovní oděvy do kuchyně, mají ve své nabídce například velmi oblíbené kalhoty VALERIO MAN, šachovnice a pepito. Jedná se o osvědčené kalhoty, které nabízí pohodlí a funkčnost. Kalhoty jsou ošetřený povrchovou úpravou Texpel. Tato úprava zajišťuje odpuzování špíny a vody. Kalhoty jsou vhodné pro každodenní použití.

Když chce být kuchař za fešáka

Kuchaři se samozřejmě neobejdou ani bez kuchařských rondonů. Moderní pracovní oděvy Dickies, to jsou i kuchařské uniformy z USA. Konečně také v České republice. Jejich součástí je i tradiční unisex kuchařská čepice vzadu do gumy. Stačí zvolit barvu – bílou, černou nebo pepito. A co teprve unisex Riparia rondon v černé nebo bílé barvě! Kdo ho na sebe oblékne, je prostě fešák či fešačka.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments