Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
Domůpro ŽenyProbiotický intimní krém a tampony ellen jsou dokonalí pomocníci

Probiotický intimní krém a tampony ellen jsou dokonalí pomocníci

Celá řada žen dnes vyznává zdravý životní styl. Věnují se sportu, cvičí nebo musí dojíždět daleko do zaměstnání. Tento aktivní způsob života si žádá správnou tělesnou hygienu. V tomto případě však nejde o časté mytí a používání velkého množství kosmetických prostředků.

Chlorovaná voda v kombinaci s kosmetikou může nepříznivě ovlivnit přirozenou mikroflóru v pochvě. V případě, kdy dojde k poškození mikroflóry, respektive k jejímu narušení, dochází k nejrůznějším zánětům, často i opakovaně či chronicky. Okolo vchodu pochvy i na sliznici kolují bakterie mléčného kvašení Lactobacily. Ty udržují pH v hladině 5,0 až 5,5 a vláčnou sliznici. Dojde-li k narušení ochranného filmu, bakterie a kvasinky se začnou přemnožovat. Žena pak začne trpět svěděním a dalšími nepříjemnými pocity. Tyto problémy mají ženy bez ohledu na věk, často již po první menstruaci.

Probiotický intimní krém ellen je přípravek určený pro ženy v každém věku. Obsahuje směs lactobacilů, která je součástí přirozené mikroflóry v pochvě. Krém přispívá k tomu, že se žena cítí dobře a svěže po celý den, bez nepříjemných pocitů.

Probiotické tampóny ellen obsahují stejnou směs bakterií jako krém. Poskytnou příjemnou a spolehlivou ochranu. Pomáhají s výrazným zlepšením zdravotního stavu při pravidelném používání. Tampóny jsou také vhodnou prevencí u žen, u kterých se zatím žádné záněty a mykózy neprojevily. Lze je používat pravidelně místo běžných tampónů. Lactobacily mají schopnost vytvářet peroxid, který brání nežádoucím bakteriím v uchycení na hostitelskou buňku a tedy jejímu následnému přemnožení.  Zapomeňte na diskomfort v intimní oblasti a předcházejte nepříjemných infekcím. Probiotické tampóny i krém ellen jsou ideálním prostředkem, jak pečovat o své zdraví.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments