Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůBydleníPrvní krok k nové podlaze

První krok k nové podlaze

Renovace nebo výměna podlahy je událost, kterou člověk nepodstupuje zrovna často. Když už nás okolnosti doženou k výměně nebo řešíme renovaci bytu, je na místě pečlivý výběr. Trh je doslova zaplaven různými druhy podlahových krytin a vyznat se v nich není vůbec jednoduché. V obchodech tak najdeme výrobky z celého světa. Pokud ale hledáme kvalitu, které můžeme bezezbytku důvěřovat, měli bychom „sáhnout“ po českém výrobci.

Podlaha
Podlaha

Dveře Pb s.r.o. = kvalita za rozumnou cenu

Firma s dlouholetou tradicí, která se orientuje nejen na prodej dveří, ale také na prodej a dodávku podlahových krytin. Především na laminátové, plovoucí a klasické dřevěné podlahy. Jedná se o kvalitní české výrobky. Jako zákazníka by nás neměla zajímat pouze cena výrobku, ale také kvalita provedení, výdrž a celkové užitné hodnoty. Navíc, Dveře PB dokazují, že to vše můžete mít i za rozumné ceny.

Plovoucí či laminátové

Pokud jsme velká domácnost plná dětí a případně i nějakých domácích mazlíčků, jistě rádi sáhneme v nabídce po plovoucích podlahách nebo po podlahách laminátových. Tady hraje prim jednak rychlá pokládka díky systému pero – drážka a následně i velká praktičnost při úklidu. Svrchní materiály jsou odolné a veškerý nepořádek snadno uklidíte. Můžete také využít služeb robotických vysavačů, které si s těmito povrchy velmi dobře rozumí, a mít všude neustále pořádek.

Nad přírodu není

Dřevo je materiálem používaným po tisíciletí. Dřevěná podlaha dokáže vdechnout do každého interiéru hřejivý pocit domova. Je jedno, zda se nám líbí víc parkety nebo naopak klasická a léty prověřená podlaha z masivu. Výsledek bude stát za to v obou případech. Byt rázem jakoby dýchá a  kousek světa, „tam venku“ z dalekých hvozdů, se ocitne přímo u vás v obýváku.

Svěřte se do rukou odborníků

Výběr vaší vysněné podlahy je jen první kapitolou vašeho společného příběhu. Dveře PB dobře vědí, že pro dlouhou životnost je důležitá také správná pokládka. Proto ji také sami zajišťují, vědí tak, že zboží, které si u nich koupíme, dostaneme i s výsledkem v maximální možné kvalitě.

Pokud jste se ještě neodhodlali k výběru nové podlahy, je účinným řešením také její renovace. Se zkušenostmi a správným vybavením se i se starou podlahou dají udělat divy. Nechte si poradit u firmy Dveře Pb s.r.o.

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments