Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
Domůpro ŽenyRomantická svatba na statku

Romantická svatba na statku

Hledáte kouzelné místo pro váš den D? Každá svatba na statku představuje pro snoubence nezapomenutelný den, při kterém chcete, aby se vše vydařilo na jedničku. S hladkým průběhem svatby vám pomohou na barokním statku Benice.

Svatba na statku
Svatba na statku

Romantická svatba na statku

Barokní statek Benice se nachází v klidné lokalitě rozlehlých luk a lesů, kde volně můžete dýchat čerstvý vzduch. Statek má bohatou historii, která se táhne již od 14. století. V průběhu času měl několik majitelů. Každý z nich na statku zanechal svou stopu. Mezi ty nejvýznačnější patřil rakouský arcivévoda a korunní princ František Ferdinand d’Este. Statek Benice se v roce 1994 stal sídlem Hřebčína Favory a od té doby prošel kompletní rekonstrukcí.

Svatba na statku s unikátními prostory vám nabízí vše pro dokonalý svatební den. Může zde proběhnout váš obřad, svatební hostina, stejně jako odpolední a večerní zábava.

Svatba na statku
Svatba na statku

Podle vašeho přání můžete mít obřad jak civilní, tak církevní. To záleží pouze na domluvě s benešovskou matrikou či církevním hodnostářem.

Svatba na statku vám poskytne skvělé zázemí.  V počtu hostů se nemusíte omezovat, jelikož starobylý špejchar, dnešní sál pro hostiny, má kapacitu 250 míst. Je skvěle ozvučen, aby se o vaši zábavu mohla postarat živá hudba. V teplejších měsících se hostina může konat také venku v prostorách nádvoří. Pokud toužíte po menší svatbě do 30 osob, můžete dokonce využít barokní světnici.

Svatba na statku

Barokní statek Benice vám poskytne opravdu romantické místo pro váš svatební den. Jestli se nevěsta chce cítit jako princezna, určitě se s ženichem nechá svést zámeckým kočárem taženým ušlechtilými koňmi. Vaše svatební fotografie budou taktéž ozvláštněny díky těmto starokladrubským koním.

Svatba na statku je dnem splněných přání

Využít můžete skvělé kuchyně či grilování na nádvoří hřebčína. S šéfkuchařem si společně vytvoříte jídelní plán na míru. Okolní rozsáhlé pozemky umožňují spoustu aktivit, stejně jako prostor pro zaparkování vašich vozů.

Tým na statku Benice se vynasnaží, aby váš svatební den probíhal přesně podle vašich představ. Stejně tak se pokusí splnit každé vaše přání a zajistí vám tak nezapomenutelné vzpomínky.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

MetSo.cz

Předchozí článek
Další článek
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments