Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
Domůpro MužeŠatník sebevědomého a úspěšného muže

Šatník sebevědomého a úspěšného muže

„Nelpěte na trendech. Nedovolte módě, aby vás vlastnila. To vy rozhodujete o tom, kdo jste.

Vyjadřujete to svým stylem oblékání a života.“ – Gianni Versace

Sebevědomí a úspěch jdou ruka v ruce.

I průzkumy potvrzují fakt, že většina žen vedle sebe touží mít sebevědomého a úspěšného muže, který se však umí kontrolovat a najde v sobě i špetku skromnosti. Při dosahování úspěchů je zdravé sebevědomí přímo nepostradatelné.

Musíme mít na paměti, že každý z nás je jiný a být úspěšný neznamená být stejný jako ti druzí.

Stejně jak v životě i v módě platí staré dobré „sto lidí sto chutí.“ Někdo je fanouškem elegantního konzervativního stylu, jiný preferuje výrazné vzory, ale pamatujte si, že každý ve svém oblečení reprezentuje svoji osobnost.

Moderní muž 21. století má rozšířené obzory už i v oblasti módy.

Sebevědomý a úspěšný muž nepodceňuje důležitost sebevzdělávání v oblasti mužského oblékání. Velmi dobře ví, že první dojem a to nejen při pracovních schůzkách, ale i v soukromí, tvoří polovinu úspěchu.

Úspěšný muž ví, že i při oblékání musí mít svůj vlastní styl, který místy podléhá módním trendům.

Jako první si při přebudování svého šatníku musíte uvědomit, v jakých společenských kruzích se pohybujete, jaké společenské postavení reprezentujete a jaký je váš životní styl.

Za druhé je nejlepší a nejefektivnější vybudovat si „šatník na míru“, kde budou univerzální kousky pro každý styl. To znamená, že i tenisky a ležérní mikina by v něm měly mít zastoupení.

A jako poslední by každý muž měl mít ve svém šatníku kousky reprezentující byznys styl. Ten zahrnuje oblek z kvalitních materiálů /může být ušitý na míru/, hedvábnou kravatu, pohodlné bavlněné košile s dlouhým rukávem /klasická bílá nesmí chybět/ a samozřejmě stylové, ale elegantní doplňky.

Sebevědomý muž sáhne po nadčasových hodinkách, na místo opasku použije šle a upřednostňuje košile s manžetovými knoflíky.

Byznys styl ho reprezentuje v práci, na obchodních schůzkách nebo na služebních cestách. V soukromí nahradí oblekové kalhoty pohodlné bavlněné kalhoty chino  nebo rafinované džínsy. Oblekové sako vystřídá sako sportovního střihu výraznějších barev a vzorů. Košili můžete vyměnit za polokošili nebo jednoduché bavlněné tričko. V soukromí můžete naplno projevit vaši kreativitu.

Nebojte se i vy jít za svým cílem, dosáhnout ho a patřit k těm úspěšným. A potom můžete právě vy určovat i módní trendy.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

 

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments