Neděle, 2 dubna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZdravíSpolečnost Fine Gusto dodává sušené maso do norské armády

Společnost Fine Gusto dodává sušené maso do norské armády

Českému výrobci sušeného masa, pardubické společnosti Fine Gusto Nature se podařil opravdu husarský kousek – uzavřela kontrakt s norskou armádou na dodávku sušeného masa, kterou bude plnit až do roku 2023.  

„Bereme to jako velký úspěch, že v norské armádě mají zájem o čistě český výrobek sušeného masa. Naše jerky je vyráběno z velmi kvalitních kusů masa a nepřidáváme do něj žádná barviva ani konzervanty. Právě proto si nás norská armáda vybrala, abychom jí dodávali výrobek, díky kterému budou mít vojáci zajištěný přísun energie. Armáda klade veliký důraz na kvalitu a bezchybnost produktu, dbáme tedy na to, aby vše probíhalo bezchybně, je to naše vizitka v rámci dalších referencí,“ říká k zakázce David Novák, jednatel a zakladatel společnosti, a dodává. „Se zakázkou nám velice pomohl náš český partner, bez kterého bychom se k takovému kontraktu jen tak nedostali.“

Společnost Fine Gusto Nature plánuje norské armádě dodávat vyšší desítky tisíc balíčků ročně. Armáda si od společnosti nechává dodávat hovězí snack bar, slisovanou masovou tyčinku, která obsahuje pouze vysušené hovězí maso a trochu soli.

„Snažíme se jednat i s dalšími evropskými armádami. Věříme, že právě tento výrobek je pro vojáky velmi vhodný. Například sušené maso v kombinaci se sušeným ovocem a případně semínky má vysokou energetickou hodnotu a ideální poměr bílkovin a sacharidů, což vojáci ocení především v době, kdy musejí podávat vysoké výkony v průběhu delšího časového úseku,“ doplňuje druhý jednatel a zakladatel společnosti Pavel Doležal.

Společnost Fine Gusto Nature dnes vyrábí více než 15 druhů výrobků se sušeným masem. V nejbližší době však přijde na trh s další rozšířenou nabídkou. Výrobky Fine Gusto se nyní prodávají na e-shopu společnosti, v sítích drogerií DM, v obchodech Tesco, Žabka, Point, dále v multikinech Cinestar, ve fitcentrech a také na volném trhu.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments