Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceBusinessTen nejkrásnější dárek je prožitek. Čeká vás vyhlídkový let vrtulníkem

Ten nejkrásnější dárek je prožitek. Čeká vás vyhlídkový let vrtulníkem

Na prstech jedné ruky byste mohli napočítat okamžiky, které pro vás znamenaly pocit čistého štěstí. Hotové zkoušky ve škole, úspěch v práci, svatební obřad a narození dětí. Teď k těm úchvatným chvílím připočtete ještě jednu. Let vrtulníkem! Zážitky z letu vrtulníkem mají neopakovatelnou příchuť!

Let vrtulníkem je fantastickým zážitkem

Díky obchodním řetězcům a online nakupování jsme zaplaveni desítkami tisíc nejrůznějších produktů. Z nákupů pomalu přestáváme mít radost, protože už je jen málo věcí, po kterých opravdu toužíme. Naše sny a přání se mění a najednou má mnohem větší hodnotu něco neopakovatelného zažít. Zážitkový let vrtulníkem je přesně to, co hledáte. Můžete si jej dopřát nebo obdarovat někoho ze svých blízkých.

Blíží se datum výročí nebo narozeniny? Tentokrát nekupujte něco, co po zašustění obalu skončí na dně zásuvky. Kupte ten mrazivý pocit z létání. Pocit, kdy se skoro bojíte nadechnout abyste nepokazili nic z nádherných chvil. Let vrtulníkem vám ukáže nový svět. Takový, kde starosti běžného dne nemají místo. A můžete jej prožít jen vy dva!

Kam vás vezme vrtulník Robinson R44

Vyhlídkový let vrtulníkem je plánován tak, abyste z trasy dlouhé 30, 60 nebo 90 minut viděli co nejvíce. Můžete kroužit nad řekou Vltavou a blízkým okolím stověžaté matičky. To jsou vyhlídkové lety vrtulníkem Praha. Z ptačí perspektivy prozkoumáte Klánovický les, Říčany, Černý most nebo nádrž Hostivař. Využít můžete i let vrtulníkem Mladá Boleslav.

Kdo z vašeho okolí může prohlásit, že zažil to, co vy?

Kdo se může pochlubit takto neobyčejným zážitkem?

Devítimetrový Robinson R44 přepraví 3 pasažéry, o krásné okamžiky se budete dělit jen se svými blízkými. Lítá se v uzavřené kabině s čirými skly, během letu pořídíte tolik fotografií a videí že by vám záviděli i turisté z Asie.

Nejen nad fotografiemi, ale i během denního a nočního snění se budete stále vracet nad střechy domů.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments