Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceBusinessTipli expanduje do Polska

Tipli expanduje do Polska

Mladý cashbackový portál Tipli působí již ve třech zemích. Kromě Česka a Slovenska vstoupil začátkem června i na polský trh. Zde se plánuje postupně vypracovat na nejvýznamnějšího hráče, stejně jako se mu to povedlo v Česku i na Slovensku.

Cashbackový portál Tipli působí na trhu již více než 10 měsíců a za tu dobu se stal stálým hráčem na českém a slovenském trhu. Jeho služeb využívá každý měsíc tisíce nových uživatelů, kteří tak mohou šetřit každým nákupem.

Šetřete i vy s cashbackem od Tipli

Pro ty z vás, kteří neví, jak cashback vlastně funguje si vysvětlíme základní principy a ukážeme jeho použití na příkladu. Cashback funguje na principu provize, kterou zašle partnerský e-shop za vaši uskutečněnou objednávku cashbackovému portálu, který provizi následně rozdělí mezi sebe a vás. Cashback se tedy vyplatí všem subjektům, ale nejvíce z něj těžíte vy, protože můžete šetřit opravdu na každém nákupu, který byste tak jako tak museli udělat.

Nejvyšší odměny na trhu

Důvodem tak rychlého růstu Tipli je především fakt, že nabízí nejvyšší cashback odměny na trhu. Ušetřit můžete až 33 % na každém nákupu u bez mála 400 obchodů v Česku, mezi které patří AliExpress.com, eBay.com, Booking.com, Mall.cz, ZOOT.cz nebo NOTINO.cz. Skladba jednotlivých obchodů se liší trh od trhu, takže pokud jste ze Slovenska, tak můžete ušetřit v oblíbených slovenských e-shopech. Tipli si je svými službami natolik jisté, že svým uživatelům nabízí i garanci spokojenosti. Garance spokojenosti spočívá v tom, že pokud najdete lepší cashback nabídku, tak vám ji Tipli dorovná nebo dokonce převýší. Zároveň vám garantuje, že každý váš dotaz bude zodpovězen do 24 hodin k vaší naprosté spokojenosti.

Expanze do Polska

Oblíbenost cashbackového portálu Tipli.cz zapříčinila, že po vstupu na slovenský trh, vstoupilo Tipli začátkem června i na polský trh. Dnes tedy působí ve třech zemích. Tipli.pl nabízí polským uživatelům stejné výhody jako její česká verze. Ušetřit můžou zákazníci u více než 200 obchodů, například Zalando, DaWanda, Orange, Groupon nebo AliExpress.com a Booking.com. Počet obchodů roste každým dnem. I Tipli.pl svým uživatelům přináší na jedné stránce přehledně veškeré slevové akce a slevové kupony do partnerských e-shopů. V případě spokojenosti s portálem Tipli.pl ho mohou uživatelé doporučit svým známým a získat až 750 zlotých.

Zaregistrujte se zadarmo na Tipli a využívejte všech výhod, které vám nákupy na internetu nejen usnadní, ale i zlevní. Tisíce spokojených zákazníků, kteří Tipli již využívají jsou vám zárukou, že i vy si cashback oblíbíte.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments