Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceVýkup obrazů – možnost jak objevit poklad

Výkup obrazů – možnost jak objevit poklad

galerie kodl image uvod

Výkup obrazů – možnost jak objevit poklad

Zdědili jste staré harampádí, obrazy a bůhví co ještě. A je to tady – co s tím? Má to vůbec nějakou hodnotu? Zkuste výkup obrazů a ocenění starožitností. Možná budete překvapeni. Při výkup obrazů přesně posoudí stáří a cenu uměleckého díla. Je mnohem lepší využít výkupu obrazů, diskrétní a bezplatné konzultace a znalecké posouzení s odhadem ceny, než udělat neuvážený a ukvapený krok, který by vás pak mrzel.

Výkup obrazů a odborný posudek

Výkup obrazů a jiných uměleckých děl svěřte do rukou odborníků. Pokud se ovšem za odborníka nepovažujete sami. Byla by velká škoda nezjistit, zda se náhodou nejedná o cenný kousek, který by mohl finančně obohatit váš rozpočet. Při výkupu obrazů dochází k odbornému posudku nabízeného díla, kdy je možné učinit dohodu o nejvhodnějším způsobu prodeje a všech podmínek.

Na koho se přesně obrátit?

Výkup obrazů a posouzení si můžete nechat udělat v Galerii Kodl. Při výkupu obrazu se dozvíte mnoho zajímavých informací a teprve potom zjistíte, proč vaše babička tyto obrazy opatrovala, jako oko v hlavě. I kdyby neměly příliš vysokou cenu, pro ni možná měly nesmírnou hodnotu. V takovém případě se místo na výkup obrazů můžete spíše soustředit na restaurování popřípadě rámování obrazů v téže galerii. Galerie Kodl vám bude nápomocna ve všech směrech.

Výkup obrazů lze řešit i zasláním fotografie

Máme pro vás dobrou zprávu, protože při výkupu obrazů se nemusíte přímo účastnit a obraz či obrazy stačí vyfotit. Fotografie vykupovaného obrazu by samozřejmě měly být kvalitní a takto je můžete zaslat na emailovou adresu přímo do galerie. Pak už si jen počkáte na výsledek z posouzení a rozhodnutí, zda si obraz necháte či jej zpeněžíte je už čistě na vás.

Posted by Tiskove-Zpravy.eu

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments