Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
Domůpro ŽenyGenerální úklid kanceláře před Vánoci. Jak na to?

Generální úklid kanceláře před Vánoci. Jak na to?

Nejen v našich domovech, ale také v kancelářských prostorách si před vánočními svátky přejeme mít uklizeno a útulno. Vánoční volno si o to více vychutnáme, když víme, že se budeme vracet do čistých prostor. Jak na to?

Profesionální úklid

Pokud se hodláte věnovat jiným a podstatnějším úkonům, než jsou úklidové práce kanceláře, rovnou si zamluvte termín u profesionální firmy. Úklid kanceláří se tak postará o to, aby bylo vše perfektně čisté a voňavé. Váš odchod na vánoční svátky již nebude nic rušit, nebudete muset v práci zůstávat přesčas, abyste se postarali o vzhled kanceláří.

Velký úklid oken

Jestliže jste se rozhodli, že na to stačíte svými silami, dejte se směle do práce. Jako první vás bude čekat sundávání a praní záclon. Při té příležitosti máte možnost spočítat okenní tabulky v kancelářích, jelikož je na čase je všechny umýt. Mezitím, než se vyperou záclony, tak budete mít vyčištěna také okna. Nezapomeňte si vzít k ruce praktickou stěrku, která rychle odstraní odmočené nečistoty. Poté už stačí jen záclony opatřit škrobovým prostředkem a zavěsit je. Místnostmi se rozvoní čisté záclony.

Vezměte to od podlahy

Když se provádí generální úklid, mělo by s tím být spojeno uklízení i těch míst, kde se běžně nedostáváte. Jedná se tak například i o sklepní prostory, nebo o úklidové místnosti či spižírny v kuchyňce. Zkontrolujte trvanlivost potravin, které jsou v kancelářských prostorách umístěny, a nekompromisně pošlete do koše vše, co již přesahuje datum spotřeby.

Budiž světlo

Známé úsloví nyní budete potřebovat i vy. Co by to byl za generální úklid, kdybyste vynechali všechna svítidla v místnostech. Nejprve se ujistěte, že jste vypnuli pojistky, a poté začněte sundávat všechny kryty svítidel a důkladně je omyjte. Poté jen stačí jednotlivé kryty usušit a umístit je zpět. Všechna osvětlovací tělesa také znovu rozsviťte. Našli jste některou ze žárovek, která již nesvítí? Rovnou ji nahraďte novou.

Generální úklid může provést firma, nebo se spolehnete na vlastní síly.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments