Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZprávyZbožíVíte, kde nakoupíte nejkvalitnější španělské potraviny pro vaši restauraci?

Víte, kde nakoupíte nejkvalitnější španělské potraviny pro vaši restauraci?

Spousta restaurací, pizzerií, ale také jiných podniků, připravuje denně svým hostům jídla z různých světových kuchyní. Aby byl pokrm dané země skutečně výtečný, je důležité mít suroviny, které se používají výhradně tam, v dané zemi, i když je vzdálená. Takže pokud chcete uvařit či upéct výborné španělské jídlo, potřebujete výborné španělské potraviny. Ty najdete u BMC Brno.

Šikovná společnost z Brna

BMC Brno byla založena již v roce 1992 v Brně. Dovozu potravin a vín se věnuje od roku 1996. Etablovala se na českém i mezinárodním trhu a patří k hlavním dovozcům produktů do ČR i na Slovensko. Vyhledává a dodává ty nejkvalitnější výrobky za rozumné ceny, pečlivě vybírá své obchodní partnery a jedná zásadně s výrobci. Oslovuje stále více odběratelských skupin na trhu, a díky bohatému sortimentu je v tomto úspěšná.

Co vše zde nakoupíte?

V katalogu výrobků najdete alkohol, sterilovanou zeleninu, výběrové džemy a marmelády, olivové oleje, koření, konzervované ovoce, vinné octy, paštiky, mandle, delikatesy, dárkové sady, vína, rybí konzervy a mnohé další.

Mezi sterilovanou zeleninou najdete artyčoky, chřest, fazole, hrášek, cizrnu, kukuřici, rajčatové výrobky, jako třeba drcená rajčata v plechovce, zeleninové delikatesy a zeleninové směsi.

Protože jsou rajčata nadmíru oblíbená v mnoha podobách, ta jsou dostupná i jako polpa di pomodoro neboli krájená rajčata s rajčatovou šťávou, která jsou připravená k přímému použití do polévek, zeleninových jídel i omáček.

Nechybí ani rajčata sušená na slunci ve slunečnicovém oleji nebo loupaná rajčata s rajčatovou šťávou. Oblíbená je i Pizza Salsa MARTINETE nekořeněná nebo Pizza Salsa přírodní.

Podívejte se na webové stránky katalog.bmcbrno.cz a vyberte si z bohaté nabídky španělských potravin, které vás mile překvapí svou vůní i chutí.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments