Neděle, 2 dubna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceInternetNemáte čas podívat se na film či seriál v TV teď? Pusťte...

Nemáte čas podívat se na film či seriál v TV teď? Pusťte si jej později

V dnešní době je možné téměř cokoli, a platí to i v případě, kdy se budeme bavit o televizi, respektive televizním programu. Dříve nás ani nenapadlo, že by bylo možné propásnout oblíbený seriál a moci si ho pustit třeba další den. Dnes to jde. A i mnohé další.

Televize, která se vám přizpůsobí

Máte rádi nové filmy, které nám televize většinou nabízí o sobotních večerech? Ale zároveň chodíte rádi v sobotu večer ven s přáteli, s partnerem nebo trávíte víkend na chalupě, kde je škoda neužít si večer „off“, tedy bez TV, telefonu a jiné techniky? Ať je to jakkoli, oblíbené filmy, ale také seriály a jakékoli pořady, na které jste z televize zvyklí, si můžete pustit kdykoli máte náladu a čas. To vše až 30 dnů nazpět.

Dokonce je k dostání televize s internetem. Tímto nákupem si zajistíte natolik kvalitní internet, že se vám nebude TV zasekávat. A nejen to. V balíčku najdete kombinaci televize, internetu i volání. Kombinací získáte skvělou cenu, se kterou ušetříte až 200 Kč za každý měsíc. U jednoho operátora budete mít všechny služby, což umožňuje nastavení výhodné ceny. Balíček TV, internet a volání je ve variantách, které si můžete kombinovat dle vašeho gusta. Čím víc služeb máte, tím víc ušetříte.  

Pozor na elektřinu

Zdražování elektřiny se týká nás všech. Aby vám televize, satelit, počítač, domácí spotřebiče a mnohé jiné jeli za co nejméně peněz, podívejte se na internetu, zda u vás není k dostání levnější elektřina. Jednoduše použijte rychlý, non-stop dostupný srovnávač cen elektřiny online. Vyplníte pár základních údajů a ihned zjistíte, zda neplatíte za elektřinu zbytečně mnoho.

S televizí od Telly budete trávit studené podzimní večery rádi v teple domova. O zábavu budete mít předem postaráno, ať už jste romantická duše nebo máte rádi akci.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments