Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZprávyKulturaÚspěšné rande jako nezávazná schůzka na pohodu

Úspěšné rande jako nezávazná schůzka na pohodu

Každý si představí pod pojmem rande schůzku dvou lidí, která může dopadnout buď skvěle, podle představ nebo špatně s myšlenkou, že z toho prostě nic nebude. Ale napadlo vás třeba to, že z takové schůzky přece nemusí být vždy jen vážný vztah, ale můžete objevit skvělého člověka, se kterým budete sdílet třeba volný čas, sportovní aktivity, nebo můžete klidně navázat spolupráci v podnikání. Takže věř nebo ne, ale tvoje rande může vypadat opravdu i jinak.

Seznamujeme se aktivně online

Než půjdeme na rande, je potřeba navázat první kontakt s někým, kdo bude podle našich představ a chce se také seznamovat. Není nic lepšího a jednoduššího než nějaká pohodová online seznamka, třeba randino.cz, kde se můžeme během několika minut zaregistrovat a vytvořit si atraktivní profil s nějakým popiskem, nebo inzerátem. To bychom tedy měli.

Kromě seznamovacího profilu je vhodné začít s aktivním vyhledáváním a zobrazovat si profily ostatních uživatelů podle toho, jaké máme preference. Typicky nás zajímá pohlaví, věk, odkud člověk je a případně další předvolby, které je vhodné zadávat postupně, aby se nestalo, že to přeženeme a nikdo se nám nezobrazí.

Než půjdeme na první rande

Než se vydáte na osobní setkání s někým ze seznamky, je dobré se trochu poznat. Určitě nedoporučujeme takové setkání oddalovat, ale rozhodně nechoďte naslepo s kýmkoliv, kdo vám naslibuje hory doly, ale vlastně o něm nic nevíte. Ideální je vyměnit pár vzkazů, napsat si několik e-mailů, ujasnit si některé věci a potom si zavolat. Pokud si budete rozumět a sympatie budou pokračovat, je vhodné se sejít – prostě si domluvit první rande. Když se totiž budete před prvním rande již trochu znát, je pak mnohem jednodušší si popovídat o čemkoliv, co vás nějakým způsobem spojuje. Třeba nějaký společný zájem nebo koníček.

Randění jako sport bez vítězů a poražených

Velice osvědčený způsob je takový, že nebudete brát rande příliš vážně a připouštět si jen dvě možnosti typu úspěch nebo neúspěch. Půjdete tak na rande mnohem více uvolnění, v pohodě a uvidíte, že to bude poznat. Nebudete se nevhodně hlídat, nebo dokonce přetvařovat a rande si dokonale užijete. A pokud nebude na schůzce člověk přesně podle vašich představ? Dejte tomu prostor a hlavně si tu chvíli prostě užívejte i když budete přesvědčeni o tom, že pro vážný vztah hledáte někoho jiného.

 Z takového rande se může vyvinout libovolný jiný vztah, přátelství, nebo prostě jen dobrý kontakt i kdyby ohledně pracovních věcí. Nebo objevíte prostě parťáka pro společné sportovní aktivity, nebo se budete společnými silami vzdělávat. No a kdo říká, že z toho nemůže být po nějaké době opravdu vážný a krásný vztah, který jste si ještě před několika týdny ani nedokázali představit? Takže se hezky uvolněte, prošmejděte nějakou českou seznamku a jděte s klidem na první rande!

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments