Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceBusinessChcete rozšířit nebo obohatit své podnikání? Což takhle bezkontaktní automyčka?

Chcete rozšířit nebo obohatit své podnikání? Což takhle bezkontaktní automyčka?

Snad nikdo si nemohl nevšimnout, kolik se v posledních letech objevilo ve městech i jejich okrajových částech bezkontaktních automyček. Klasické automyčky, jež jsou součástí benzinových pump, často zejí prázdnotou, ale nonstop fungující bezkontaktní myčky mají většinou stále co na práci, neboli stále obsluhují nějakého zákazníka. I vy si můžete pořídit bezkontaktní automyčku. Její provoz je naprosto jednoduchý, nezabírá mnoho času a není potřeba, abyste byly přítomní v automyččce během dne.

Vyberte si automyčku dle svých představ

U nás nabízí kvalitní, spolehlivé a mnoho funkcí nabízející automyčky společnost BKF CarWash. Najdete ji na webových stránkách https://bkfcarwash.cz/. V její nabídce najdete nejen bezkontaktní automyčky, ale i portálové automyčky či automyčky BKF Mono. My se však zaměříme na ty bezobslužné.

Mezi nimi můžete volit kontejnerové nebo modulární automyčky. Obě mají svá pro a proti. Kontejnerová automyčka se hodí do lokalit s vysokým a středním provozem, skvěle se v těchto místech osvědčuje větší počet stanovišť. Kompletně celá technologie se nachází v technickém kontejneru, což zajišťuje velký komfort obslužnosti, zvláště pak v zimních měsících. Lze u ní také zvýšit bezpečnost hotovostních plateb.

Co se týče modulární bezkontaktní automyčky, je výbornou alternativou kontejnerové myčky zvláště v oblastech se středním a nízkým provozem, v obcích i na vesnicích. Lez je využít, stejně jako kontejnerové automyčky, jako rozšíření nabídky služeb podnikání, které již provozujete, ať už jde o autodílnu, STK nebo třeba čerpací stanici.

Bezkontaktní automyčky se těší své oblibě proto, jak snadné jsou pro zákazníky, že jsou dostupné 24 hodin denně, na mnoha místech, kudy řidič projíždí, a tak mohou vůz umýt kdykoli se jim to hodí nebo potřebují. Investice do některé z nich nebudete určitě litovat. Zadejte spoelčnosti BKF CarWash nezávaznou poptávku a nechte se informovat, na kolik peněz by vás vámi vybraná a vybavená automyčka přišla.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments