Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZprávyZbožíHledáte do vaší restaurace kvalitní suroviny? Nakupujte potraviny od BMC Brno

Hledáte do vaší restaurace kvalitní suroviny? Nakupujte potraviny od BMC Brno

Je skvělé mít ve své kuchyni kvalitní suroviny. Ať už je kuchyně v restauraci, jde o výrobnu potravin nebo cokoli jiného, šikovný kuchař, správné vybavení, ale především nejlepší suroviny jsou to pravé pro přípravu pokrmů, které hostům chutnají. Ze Španělska i z jiných zemí světa k nám to nejlepší dováží společnost BMC Brno. Na trhu je již více než 30 let, můžete si být jisti, že je zkušená, vybírá pro vás to nejlepší a nabízené zboží vás nezklame.

Rajčata na mnoho způsobů

Ze slunného Španělska k nám BMC dováží mnohou konzervovanou zeleninu. Kupříkladu drcená rajčata bag in box. Jedná se o drcené kousky rajčat s rajčatovou šťávou. Tento produkt patří ke kvalitním výrobkům bez zbytečných přídavných látek. Může se pro vás stát základní složkou pro přípravu chutné polévky, omáčky, ale také k dochucení pokrmů a podobně. Balení je větší, váží 10 kg, je proto ideální pro výrobny potravin, sítě Horeca a potraviny. Obal tvoří aluminový vak a na paletě je 80 ks.

Koupit si ale rajčata můžete i v dalších podobách i různých baleních. Např. drcená rajčata Polpa Fine di Pomodoro v balení 4 050 g, rajčata sušená na slunci ve slunečnicovém oleji v balení 950g, pizza Salsa MARTINETE nekořeněná 12/14° BTIX v balení 4 150 g, loupaná rajčata, rajčatový protlak a mnohé další. Oblíbená jsou i krájená rajčata Polpa di Pomodoro s rajčatovou šťávou, která najdete na webové stránce https://katalog.bmcbrno.cz/krajena-rajcata-polpa-di-pomodoro-2500-g.html.

Ze zeleniny můžeme jmenovat např. bílé fazole, cizrnu, artyčkoky, capari – olivovo – zeleninový koktejl, bílý chřest, cibulky, červené fazole…

Pojďte se podívat na kompletní nabídku ovoce, zeleniny i dalšího zboží, jako jsou olivové oleje, koření, víno, alkohol, paštiky, mandle, maso, rybí konzervy a mnohé jiné. Budete jistě spokojeni.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments