Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
Domůpro ŽenyChcete začít pracovat v sociálních službách? Vyberte si správný kurz od Seduca

Chcete začít pracovat v sociálních službách? Vyberte si správný kurz od Seduca

Ať už se pohybujeme v jakémkoli oboru, měli bychom se průběžně zdokonalovat, hledat možnosti, jak se naučit, co je nové, ať už např. online nebo za pomoci klasického absolvování kurzu. U některých oborů je pak vzdělávání se a splnění podmínek na patřičné vzdělání nutností. Kupříkladu, pokud se chcete živit prací v sociálních službách. A právě vzdělávání v sociálních službách nabízí vzdělávací agentura Seduca.

Chtěla byste pracovat jako kvalitní pečovatelka?

Kurzů můžete najít více typů. Často vyhledávaný je kurz pro pečovatelky, což je zároveň kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách (rekvalifikační). Tento kurz je akreditován MPSV. Navštěvovat jej můžete za 7 300 Kč za 1 účastníka. V některých případech je možné uhradit jej přes úřady práce. Obsah tohoto rekvalifikačního kurzu splňuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108 / 2006 Sb., sociální zákon.

Možná vás potěší, že je možné rozložit kurzovné na několik splátek. K dispozici vám bude kvalitní tým lektorů, kteří se o vás výborně postarají. Dostupnost kurzu je hned ve 30 městech po celé ČR. Zároveň je možné absolvovat jej online, zpravila vždy jednou za týden.

Ať už jste z Moravy nebo z Čech, všude je vám k dispozici. Zvolit tak můžete kurz pro pečovatelky Boskovice, České Budějovice, Havlíčkův Brod, Brno, Zlín, Praha, Jindřichův Hradec, Olomouc, Mladá Boleslav, Pelhřimov, Kyjov, Náchod, Liberec…

Obsahem kurzu jsou standardy kvality sociálních služeb, základy komunikace, rozvoj komunikačních dovedností, asertivní komunikace, úvod do psychologie, psychopatologie a somatologie, základy ochrany zdraví, etika výkonu činnosti pracovník v sociálních službách…

Základní požadavky na uchazeče jsou dovršení 18 let věku, ukončené základní vzdělání, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Víc informací najdete na seduca.cz.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments