Neděle, 2 dubna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
Domůpro ŽenyJe magie kamenů jen placebo nebo se jedná o výsledek unikátního spojení...

Je magie kamenů jen placebo nebo se jedná o výsledek unikátního spojení člověka a Země?

Mít u sebe léčivé kameny, případně je přinést domů, znamená podle některých názorových proudů to, že se dokážete přímo spojit s jemnou léčivou silou Země.

Kameny podle svých zastánců dokáží posílit rovnováhu a vyřešit mentální i fyzické blokády v našich životech. Údajně je pro jejich dostatečný účinek nezbytné, abyste svůj kámen měli neustále u sebe. Jen tak vám bude v plné míře schopen předávat svou pozitivní energii.

Je proto nanejvýše vhodné využít například podobu šperků s kamenem. Nosí se jednodušeji než samotný kámen, který ukryjete třeba do peněženky. A například u přívěsku bezpečně vsazeného do řetízku se téměř nemusíte obávat jeho ztráty.

Vybírat můžete ze skutečně pestré palety „pomocníků“. Každý z krystalů má údajně odlišný účinek na lidské tělo i mysl. Unikátní vibrace krystalů mají podle jedné z teorií pocházet z jedinečného způsobu, jakým se jejich atomy a molekuly pohybují a interagují. Naše těla jsou pak dynamickými organismy, jimiž neustále proudí energie. A právě tu magické krystaly prý ovlivňují a nasměrovávají žádoucím směrem, vysvětlují léčitelé, pro které jsou kameny „jejich“ oborem.

Soudobí lékaři minerálům skutečně jistý účinek přisuzují, vysvětlují ho však ponejvíce jako známý placebo efekt. Ať už tak na magii věříte nebo ne, sami si můžete moc drahých kamenů vyzkoušet.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments