Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
Domůpro ŽenyReceptyOchutnejte lahodné a kvalitní potraviny ze Španělska

Ochutnejte lahodné a kvalitní potraviny ze Španělska

Kdo z nás by si nezamiloval španělskou kuchyni, když má možnost na dovolené ve Španělsku ochutnat její nejrozmanitější dobroty a laskominy? Jestliže i vy jste se „chytili na udičku“ a rádi byste si doma připravili pokrm stejně výtečný, jako byste si jej koupili ve španělské restauraci, můžete toho docílit. Stačí, abyste si nakoupili španělské potraviny, z nichž jejich pokrmy vykouzlíte coby dup. Koupit je můžete ve velkých supermarketech, nebo v prodejně společnosti Bassta v Brně, která je pro vás ze Španělska již více než dvacet pět let vozí. A protože má ráda výzvy, v poslední době začala s dovážením potravin i z jiných evropských a mimoevropských států.

Co vše si můžete koupit?

Navštívíte-li webové stránky https://www.bassta.cz/, můžete si prohlédnout online katalog všeho zboží, které dováží. Namátkou můžeme zmínit konzervované druhy zeleniny i ovoce, nejrůznější koření, kvalitní olivy, olivové oleje, ale také ryby.

Tato zkušená společnost je tak úspěšná i proto, že klade důraz zvláště na výtečnou chuť a kvalitu, ale také na trvanlivost potravin, balení a logistiku. Je skvělé, že nabízí různě velká balení, a tak si na své přijdou maloodběratelé, ale i restaurace, výrobci potravin, vinotéky, hotely… V nabídce jsou malé i velké plechovky, sudy, dokonce i jednoporcový program. 

Ovoce do letních koktejlů, pohárů i zákusků

Jestliže vás láká ovoce rostoucí u nás nebo v exotických zemích, můžete vyzkoušet zmiňované konzervované ovoce Bassta. Ananas, hrušky, mandarinky, broskve, meruňky, hroznové víno nebo ovocný koktejl s různým ovocem. Udělejte si třeba nepečený tvarohový dort s broskvemi, které zakomponujete nejen dovnitř, ale broskvemi jej také ozdobíte. Ze zbylé šťávy a želatiny připravíte rosol, kterým ovoce polejete a necháte ztuhnout. Je to bájený dort pro oslavy i jen tak, pro letní dny. Je osvěžující a lehký.Vychutnejte si pokrmy, které znáte z dálných zemí i u nás v jejich původní, tamní chuti. S potravinami Bassta.cz se vám to zaručeně podaří. Stačí si jen vybrat, co vše budete potřebovat do receptu.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments