Neděle, 2 dubna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZprávyDopravní značení svěřte profesionálům. Využít lze i pronájem

Dopravní značení svěřte profesionálům. Využít lze i pronájem

Potřebujete zařídit dopravní značení? Pokud řešíte například soukromé parkoviště u vaší firmy nebo příjezdovou cestu, tak vás to nemine. Stejně tak, pokud jste zástupci některých samosprávních celků nebo vlastníci komunikací, musíte řešit dopravní značky. Projekt je možné zadat pouze certifikované firmě, která má oprávnění k tomu, aby mohla značky instalovat. Platí to jak pro svislé dopravní značky, tak pro vodorovné značení. Pojďme se na vše blíže podívat v rámci našeho článku.

Od projektu po realizaci

Profesionální firma, která pracuje v oboru realizace dopravního značení, vám nabízí kompletní realizaci dopravního značení na klíč. Projekty dopravního značení začínají pochopitelně od samotného návrhu až po jeho vlastní realizaci. Vy se tak nemusíte o nic starat, přičemž u certifikované firmy máte samozřejmě jistotu, že značení bude odpovídat zákonným předpisům. V zásadě si můžete vybírat mezi těmito typy dopravního značení:

  • Vodorovné značení
  • Svislé značení

V závislosti na tom, co váš projekt bude vyžadovat, se následně zvolí vhodná kombinace značení. U vodorovného značení se jedná o značení přímo na vozovce, které se nanáší speciálními barvami. Ty musí být odolné proti povětrnostním vlivům, přičemž odolnost se volí podle požadavků.

U svislého dopravního značení se potom jedná oběžné dopravní značky, které se instalují napevno v blízkosti vozovky. U těchto značek je důležité dodržet zásady, jako je jejich jasná viditelnost, takže nesmí být například zakryty za stromy a podobně.

Alternativou je pronájem

Existuje ještě jedna možnost, jak lze zajistit instalaci dopravního značení. V tomto případě hovoříme o takzvaném dočasném dopravním značení. Toto dopravní značení je mobilní, tedy přenosné. Používá se všude tam, kde je potřeba zajistit značení na vozovce pouze po přechodnou dobu. Typickým příkladem jsou třeba stavební práce.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments