Neděle, 2 dubna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůCestováníZaparkujte na pražském letišti bez starostí. Jak na to?

Zaparkujte na pražském letišti bez starostí. Jak na to?

Víte o tom, že už se nemusíte obávat parkování na pražském letišti v Ruzyni? Jednoduše přijedete na letiště a necháte si svůj vůz zaparkovat službou Smile Parking. Odpadá vám tak nutnost volat si taxi nebo řešit cestu na letiště hromadnou dopravou, která k našim plánům není nikdy flexibilní. Cesta vlastním autem na letiště je vždy to nejpohodlnější, co můžete zvolit s ohledem na váš časový rozvrh. Ať už tedy vyrážíte na dovolenou nebo na služební cestu, mohla by vás služba parkování na letišti zajímat.

Jak zaparkovat na letišti?

Pokud si objednáte tuto službu, nemusíte řešit prakticky vůbec nic. Jednoduše přijedete na letiště v podstatě k terminálu a necháte si svůj vůz zaparkovat pracovníkem služby na hlídaném parkovišti. Toto parkoviště je:

  • Nepřetržitě fyzicky i elektronicky střeženo
  • Opatřeno mechanickými bezpečnostními zábranami

Vy tak máte po celou dobu vašeho pobytu v zahraničí maximální jistotu, že se s vaším vozem nic nestane. Můžete mít čistou hlavu a po návratu se navíc můžete těšit i na umytý a vyčištěný vůz, pokud využijete některých doplňkových služeb. Možnost parkovat na letišti v Praze s využitím Smileparkingu zkrátka přináší ulehčení pro každého. Pokud máte zájem o doplňkové služby, ceník najdete na stránkách provozovatele.

Vozidlo vám přistaví při návratu

Kromě toho, že se nemusíte obávat o svůj vůz při vaší zahraniční cestě, výhodou také je, že nemusíte pro vozidlo ani nikam chodit při vašem návratu. Jednoduše si jej totiž necháte přistavit opět přímo na letiště.

K tomu slouží doplňková služba Valet Parking, kterou mají všichni zákazníci Smileparkingu v ceně. Pokud tedy budete chtít, vozidlo vám bude opět řidičem přivezeno do blízkosti terminálu, abyste mohli vyrazit domů stejně jednoduše, jako jste sem přijeli. Služba tedy kromě vysokého komfortu nabízí také výraznou úsporu vašeho času a nervů.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments