Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůBydleníHledáte kvalitní a spolehlivé zastřešení terasy? Zvolte hliníkovou pergolu

Hledáte kvalitní a spolehlivé zastřešení terasy? Zvolte hliníkovou pergolu

Možná znáte dřevěnou verzi pergoly, pod níž jste usedali jako malí. Pokud ano, pak možná víte, že je potřeba se o ni pravidelně starat, natírat, občas vyměnit dřevěný trámek nebo lať. Nic z toho vás nečeká, pokud se rozhodnete pro zastřešení terasy formou hliníkové pergoly vyrobené na míru. Skvěle vás ochání před sluncem, ale také před deště a větrem. Na terase, dvorku nebo zahradě si budete moci užívat čas mnohem častěji, než kdy dřív.

Hliníkové pergoly na míru od firmy Atypy

U nás můžete koupit kvalitní hliníkové pergoly na míru od společnosti Atypy z Prahy. Jde o pergoly z hliníku se stahovací střechou, které vám umožní trávit čas na terase i 10 měsíců v roce. Kromě toho, že vás spolehlivě ochrání od silného slunce, krytí zajistí i před deštěm a větrem. Stahovací střecha je tvořena nepromokavým třívrstvým PVC s hliníkovými profily. Pergola je konstruována tak, aby odolala i silnému větru o rychlosti do 117 km / h.

Protože je výroba prováděná na míru, lze si objednat rozměr přesně takový, jaký potřebujete. I když bude krýt prostor u oken a francouzských dveří, v zimě vám neubere světlo v interiéru, stačí ji stáhnout.

Hliník znamená bezúdržbovost a s ní spojenou úsporu za nátěrové hmoty i úsporu času, kterou byste údržbou strávili. I proto jsou tyto zahradní pergoly tak oblíbené.

Investice do bioklimatické pergoly

Společnost Atypy prodává také bioklimatické pergoly. Bioklimatická pergola má otočné lamely, které chrání plochu před sluncem, ale zároveň umožní odvětrávat prostor pod pergolou. Pokud začne pršet, stačí stisknout tlačítko na ovladači a lamely se uzavřou do podoby nepromokavé střechy. I tady můžete počítat s vysokou životností, výrobou na míru a nulovou údržbou.

Více informací najdete na atypy.cz.

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments