Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceBusinessZnáte společnost CANMET z Brna? Nabízí technologie pro strojírenskou výrobu

Znáte společnost CANMET z Brna? Nabízí technologie pro strojírenskou výrobu

Chcete zvýšit efektivitu vašeho výrobního procesu a zároveň dopřát vašim zaměstnancům to nejlepší? Někdy stačí přejít na nové stroje, implementovat nové technologie. S výběrem správné technologie právě pro vaši společnost vám ráda a erudovaně poradí společnost CANMET z Brna, která má více než třicetileté zkušenosti. Její obor ji baví, stejně jako ji baví úspěch jejích zákazníků. Nabízí mnohé, např. řezací lasery.

Vsaďte na laserové řezací stroje EAGLE

K nejlepším na trhu patří laserové řezací stroje EAGLE. U společnosti CANMET si můžete koupit tři různé typy řezacích laserů této značky. Konkrétně se jedná o ekonomické a produktivní laserové centrum eSmart, dynamické a univerzální laserové centrum eVision a vysokodynamické laserové centrum iNspire. EAGLE je firma z Polska, která své počátky datuje od roku 2006. Za dobu svého působení dokázala přivést na svět např. nejrychlejší a výkonově nejsilnější laser na světě. Zajímavostí z její dílny je i zařízení s nejrychlejší výměnou stolů na trhu. Řezací lasery vyrábí výhradně s lineárními motory na všech osách X, Y, Z.

EAGLE se snaží nekopírovat ostatní, a tak jsou její produkty od počátku konstruovány pro kombinaci s pevnolátkovým zdrojem, a ne CO2 rezonátorem. Díky tomu se zdařilo vyhnout se potížím typickým pro takové konverze a také došlo k využití výhody pevnolátkového zdroje.

Technologie pro váš úspěch

U CANMET můžete koupit i tabulové nůžky, kdy působením vnějších sil dochází k postupnému oddělování stříhaného výrobku od základního materiálu. Jsou určené pro přímé stříhání různých materiálů s minimální i velkou tloušťkou.

Také zde najdete různé tvářecí stroje, jako např. kompaktní a všestranné falcovní stroje, které jsou připraveny pro všechny aplikace a režimy provozu.

Více na canmet.eu.

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments