Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůBydleníJak si zařídit novou kuchyň v souladu s moderními trendy?

Jak si zařídit novou kuchyň v souladu s moderními trendy?

Kuchyňský prostor je nejdůležitější součást naší domácnosti. Odehrávají se zde příběhy, připravují se lahodné pokrmy. V kuchyni se musí každý obyvatel domácnosti cítit příjemně. Jak ji zařídit účelně a stylově?

Jedna barva stačí

V dnešní době se příliš nenosí barevné kombinace. Jejich sladění s okolním nábytkem je složité a často vzniká nevkusný prostor místo moderního bytu. Vsaďte proto na kuchyňskou linku základních barev. Bílá, šedá, hnědá. Tyto barvy jsou základem, ke kterému snadno doplníte i úchytky. Samozřejmě místo úchytek můžete použít úchytkové profily a mít tak jistotu, že z kuchyňské linky nebude nic vyčnívat do prostoru. Jedna barva vždy stačí. Použijte ji i pro dřez a spotřebiče.

Účelně zařízená kuchyň je přednější

Líbí se vám návrh z magazínů, ale nebude vyhovovat potřebám vaší domácnosti? Upravte si jej podle svých potřeb. Mnohem důležitější, než stránky časopisů je to, jak vám bude kuchyně sloužit během spokojených let používání. Snažte se, aby se do kuchyně vešly spotřebiče, které běžně užíváte. Je na kuchyňské lince dostatek prostoru pro rychlovarnou konvici, odšťavňovač i kávovar? Snažte se volit pracovní plochu s maximálními rozměry.

Svěžest, světlo a prostornost

Moderní kuchyně nevyužívají příliš mnoho ozdobných prvků. Naopak, snaží se být za každou cenu přínosné a účelné. Hladké plochy bez profilace jsou pro dnešní dvířka typickým rysem. Kuchyň by měla být svěží, prostorná a světelná. Dodejte bodové osvětlení a radujte se z toho, jak jste opticky svou místnost vlastně rozšířili. Zádumčivé barvy a neosvětlené kouty se dnes nenosí. Hra světla a důležitost svěžího prostoru s dostatkem místa pro každého člena domácnosti, to je ono.

Současné trendy velí zařídit si kuchyň zejména praktickým způsobem. Bez příkras, bez naaranžované falše. Vsaďte na kvalitní materiály a rovné hladké linie.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments