Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceBusinessJak v krizi nepřijít o práci radí Personalistka.cz

Jak v krizi nepřijít o práci radí Personalistka.cz

Rady a tipy pro uchazeče o práci nám poskytla Bc.Pavlína Navrátilová z oblíbeného pracovního portálu Personalistka.cz.Na moderním job portálu najdete tisíce nabídek inzerce práce od zaměstnavatelů z celé České republiky.Vyzkoušejte i další náborové aplikace jako 123jobs.cz, Abecedaprace.cz nebo nový hodnotící portál Aplikant.cz. Na novém hodnotícím portálu Aplikant.cz najdete recenze firem a zkušenosti zaměstnanců s firmami. Vše přehledně a bez potřeby registrace.

Rozvíjejte své dovednosti

Mnohdy nestačí jen to, co se naučíte během studia či na praxi. Je důležité, abyste plně využili svůj potenciál, jelikož konkurence je v dnešní době obrovská. Můžete pro svůj rozvoj vyzkoušet například různé online kurzy. Mozek vyžaduje neustále nové podněty, proto ho musíte konstantně stimulovat. Jeho tréninkem zlepšíte své kognitivní schopnosti, což se vám při práci bude hodit. Věnujte pozornost rozšiřování oblasti své působnosti. Jestli nejste vyložené expert ve svém oboru, vždycky je prostor pro zlepšení. V období krize se zaměstnavatelé snaží nahradit více pozic pouze jedním člověkem.

Vybudujte si svou osobní značku

Je dobrý nápad začít si co nejdříve budovat své renomé. To získáte pozitivními referencemi například od bývalých či současných kolegů. Nebojte se sdílet veškeré úspěchy a dát o sobě vědět. Založte si profil na sociálních sítích a budujte své portfolio. Pochlubte se svými znalostmi. Dbejte však na dodržování virtuální etikety a příspěvky si pečlivě plánujte.

Obavy ze změny oboru jsou zbytečné

Podle aktuálních průzkumů průměrný zaměstnanec za život vymění pět až deset kariérních směrů. Každá taková změna vyžaduje přípravu. Promyslete si proto své cíle a priority a vyberte si takové pracovní místo, kde nejlépe uplatníte své dovednosti. V tomto směru se fantazii meze nekladou. Na změnu není nikdy příliš pozdě, tudíž nemusíte mít obavy. Zkoušejte najít kariéru, která vám bude dělat největší radost. Každý si najde svoje a pokud budete ve své práci spokojeni, odrazí se to i ve vašem osobním životě a zlepší celkovou kvalitu vašeho života.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments