Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
Domůpro ŽenyFluorit: co barva, to jiná vlastnost

Fluorit: co barva, to jiná vlastnost

Náramky z minerálů mohou vypadat různě. Například mohou být sestaveny pouze z fluoritu – minerálního kamene, který může mít řadu barev. Není jako jiné kameny, které jsou typické svým zbarvením. Fluorit naleznete v mnoha pestrých provedeních, z nichž každá barva má trochu jiný význam, trochu jiné účinky i vlastnosti.

Obecně je fluorit brán za kámen určený lidem potřebujícím mentální sílu, duševní ochranu a sebedůvěru. Zároveň mluvíme o projektivním kameni, který je vhodný k posílení jiných minerálů v náramku.

Modrý uklidňuje, zelený uvolňuje intuici

Už bylo zmíněno, že co barva fluoritu, to trochu jiné vlastnosti a účinky. Zatímco modrý dokáže člověka uklidnit a nabít ho podle jeho momentální potřeby, zelený je zde pro uvolnění intuice a zároveň odbourání negativní energie, která se v člověku může někdy z mnoha důvodů hromadit.

Modrý fluorit dokáže také zvýšit kreativitu a uspořádat lidské myšlenky, zelený oproti tomu zažehnává citová traumata.

Fialový při meditaci, čirý nastoluje harmonii

Pokud mezi vaše oblíbené volnočasové aktivity patří meditace, pak budete z fialového fluoritu nadšení. Právě fialová verze minerálního kamene se při meditaci využívá, jelikož má napomáhat k duševní komunikaci.

Na druhou stranu čirý fluorit nastoluje harmonii mezi rozumem a duchem, také přivádí do těla univerzální energii a vylaďuje čakry a dodává energii naší auře.

Fluorit z různých částí světa

V současné době se na světě nachází celá spousta nalezišť tohoto minerálního kamene. Kupříkladu se nachází ve Spojených státech, také v Africe nebo Mexiku. Fluorit se také ve velké a v různých barvách našel v Mongolsku, Thajsku, Peru, také Polsku nebo České republice. Na seznamu nalezišť bychom dále našli také Španělsko, Německo nebo Norsko.

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments