Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůBydleníPodtrhněte kouzlo vašeho domova novými koberci

Podtrhněte kouzlo vašeho domova novými koberci

Ani v době, kdy má mnoho z nás v interiéru plovoucí podlahu, marmoleum nebo jinou hezkou a kvalitní podlahovou krytinu, nedochází k zapomínání na koberce. Díky nim je totiž místnost útulnější, milejší, osobnější, teplejší, akusticky zní jinak… S koberci se nemusíme bát dlouhého hraní dětí na podlaze, stejně tak se nemusíme bát o své zdraví, když chceme chodit naboso, ale „holá“ podlaha nás studí.

Moderní, krásné a kvalitní

Nevíte, který koberec by se do vašeho interiéru nejlépe hodil? Zkuste se inspirovat trendy nebo jednotlivými styly. Aktuálně jsou velmi žádané koberce s vysokým vlasem. Byť se na první pohled může zdát, že není možné je udržet čisté, nenechte se mýlit. Dají se krásně vyklepat. Samozřejmě, pokud máte malé děti, které by je mohly upatlat od jídla, plastelíny a podobným „kvalitním“ způsobem, jejich koupi odložte a pořiďte klasický kusový koberec v jiném duchu.

Oblíbené jsou i měkké koberce s vysokou gramáží materiálu na m2. Budou se vám při chůzi doslova bořit nohy, chůze vám bude tak příjemná, že vám vůbec nebude vadit, že musíte vstát a jít ať už odstavit hrnec z plotny, obhlédnout spící děti nebo třeba na toaletu.

Své kouzlo mají i pestrobarevné koberce. Díky nim bude interiér nabitý energií, zvláště, pokud bude koberec tvořen oranžovou, žlutou, červenou, cihlově červenou, hnědou, vínovou, starorůžovou, růžovou barvou… Jakékoli veselé barvy vám domácnost rozzáří a vnesou do pokojů dobrou náladu. Nebojte se jich a vyzkoušejte, jak se s jejich přítomností budete doma cítit. Rozmyslet se příp. můžete vždy krátce po nákupu…

Nezapomínáme ani na schody

Jestliže máte doma schodiště, možná chcete i jim obléknout kobercový kabátek. Je to praktické, rychlé a cenově dostupné. Nemusíte hned kupovat běhouny, které se poměrně složitě upevňují ke schodům. Jednodušší variantou jsou nášlapy na schody, které jsou vyráběny z kvalitního materiálu, který dlouho zůstává ve své hezké podobě. Nášlapy na schody se naprosto jednoduše nalepí, instalace je jednoduchá a rychlá.

Podívejte se na nabídku koberců na webové stránky vopi.cz a vyberte si koberce do obýváku, dětského pokoje, ložnice, chodby i na schody. Uvidíte, že se váš domov rychle promění v útulnější a příjemnější místo.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments