Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůBydleníKärcher na své retro tiskové konferenci představil další moderní pomocníky

Kärcher na své retro tiskové konferenci představil další moderní pomocníky

Společnost Kärcher přináší každý rok zajímavé novinky, které usnadňují úklid, čištění i péči o dům a zahradu.  Tentokrát v duchu devadesátých let Kärcher představil své nejnovější pomocníky pro dům i zahradu v krásném prostředí Malé Strany. Počasí opravdu přálo a více jak 50 novinářů se chopilo novinek, které nabízí díky inovacím ještě více komfortu a efektivnosti při čistění, úklidu i práci.

Prezentaci novinek měli na starosti specialisté společnosti Kärcher, kteří ukázali novinářům, jak se s výrobky pracuje. Na jednotlivých stanovištích si mohli vyzkoušet tlakové myčky, multifunkční vysavače, bateriová čerpadla, postřikovače k ošetření rostlin, tyčové vysavače, ruční vysavače, aku stěrky nebo podlahové myčky. Výrobky byly zasazeny do autentického prostředí tak, aby se zde lidé cítili jako doma s lehkým nádechem devadesátých let. Novináře doprovázeli i dívky a muži odění do devadesátkových outfitů.

Krásné počasí dopřálo účastníkům užít si nejen produkty na úklid v interiéru, ale také si vychutnat novinky pro údržbu zahrady a okolí domu.

www.karcher.cz

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments