Centrum Zprávy

Zprávy Centrum

Vyhlídkový let balonem Vyhlídkový let balonem
více v článku...1 Vyhlídkový let balonem2 Let balonem levně3 Kdy s námi můžete letět?4 Video – Let balonem Vyhlídkový let balonem Zakupte letenku v... Vyhlídkový let balonem

Vyhlídkový let balonem

letenka let balonemZakupte letenku v dárkovém balení a leťte s námi naším horkovzdušným balonem! Poletíte balonem, který patří mezi největší horkovzdušné balony v Evropě. V České republice jsou tyto balony zatím pouze dva. Let balonem probíhá v balonovém koši pro 16 osob. Nebojte se ale, že budete mít v koši málo místa. Lety balonem v našem balonovém koši jsou pohodlnější než kde jinde. Balonový koš je rozdělen do 5 kójí. Do každé kóje se vejdou 4 osoby. Pátá kóje je umístěna uprostřed, je určena pro pilota a rovněž jsou v ní umístěny lahve na plyn. V každé kóji pro pasažéry je dostatek místa, více než v balonu, který je určen pro 4 osoby, každý pasažér může stát u kraje, a proto Vám neuniknou žádné důležité chvíle. Navíc většinou nelétáme plně vytíženi z důvodu bezpečnosti, pro naše lety balonem pak máme dostatek paliva.

Let balonem levně

Společnost Česká vzduchoplavecká, s.r.o. nabízí právě vzhledem k velikosti našeho koše let balonem za velice příznivou cenu. Let balonem s námi Vás může vyjít velice levně zejména, když let balonem zakoupíte při nějaké akci. Cena letu balonem se pak pohybuje již okolo necelých třech tisíc korun.
Vzhledem k velikosti balonového koše můžete svézt celou rodinu. Pro let balonem si můžete zamluvit samostatnou kóji nebo případně i celý horkovzdušný balon. Pokud si zarezervujete celý balonový koš, pak přijedeme na místo vámi určené, a cena na osobu přitom vyjde ještě výhodněji. Po boku vašich nejbližších pak prožijete nezapomenutelné chvíle v oblacích nad místy, které dobře znáte nebo které jste si přáli vidět z výšky. Po letu se pak můžete těšit na přípitek chlazeným šampaňským a malé občerstvení. Zpět na místo startu Vás odvezeme našimi terénními vozy Landrover Defender.

foto z letu balonem

 

Kdy s námi můžete letět?

Let balonem můžete realizovat v kteroukoliv roční dobu. Letenka má platnost jeden rok, takže budete mít jistě dostatek času rozhodnout, v jakou roční dobu a v jaké lokalitě let balonem uskutečníte.
Na výběr lokality budete mít dostatek času – letenka má platnost jeden rok od data zakoupení (na požádání může být platnost prodloužena). Proto si můžete let naplánovat na dobu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Video – Let balonem

 

Centrum Zprávy
  • 5
    Shares

info@press-media.cz

Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz