Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůBydleníJak nejvýhodněji prodat nemovitost

Jak nejvýhodněji prodat nemovitost

Prodej nemovitosti vám při správném postupu zajistí příjem na vaše další životní projekty. Na co se zaměřit a čemu se naopak vyhnout? Podívejte se, jak prodat svůj majetek za maximální možnou cenu.

Shodnete se v prodeji?

Nejčastější potíží, kterou realitní makléř řeší, je neshoda všech spoluvlastníků nemovitosti. Abyste za svůj majetek získali maximální částku, je nejprve potřeba, aby s prodejem souhlasili všichni spoluvlastníci. Spolehlivý realitní makléř vám pomůže získat maximální informace o tom, jakou částku byste za svou nemovitost mohli získat, což často vede k pevnému rozhodnutí správným směrem. Zejména v případě rozvádějících se manželů je shoda ohledně prodeje pro další postup nezbytná.

Prodej s realitkou, nebo raději bez?

Samozřejmě budete zřejmě přemýšlet i o tom, zda je vhodné svou nemovitost prodat svépomocí, nebo zda k tomu budete realitního makléře vůbec potřebovat. Profi realitní makléř vám pomůže nejen propagovat prodej, ale také zajistí homestaging. Do vašeho domu přijde profesionální fotograf a zajistí nejen skvělé snímky, ale také výbornou kvalitu videoprohlídky. Samozřejmostí je následná virtuální prohlídka, a také vizualizace, popřípadě profesionální zpracování plánku nemovitosti.

Propagace vaší nabídky zajistí reprezentativní prodej

Když se rozhodnete pro spolupráci s kvalitním makléřem, bude o vaši nabídku dokonale postaráno. Profesionální inzerce se objeví i na sociálních sítích, lokální propagace se rozšíří i do PPC kampaně. Prodej vaší nemovitosti tak bude skutečně reprezentativní, kvalitní, a také rychlý.

Faktor času i umění prodeje

Přejeme si, abychom za co nejkratší čas získali maximální cenu nemovitosti. Zde je faktor času opravdu významný. Po celou dobu totiž musíte nemovitost udržovat, s čímž jsou spojeny další výdaje. Když se spojíte s kvalitním makléřem, je vše maximálně zrychleno. O přípravu prodeje, prohlídky, vyjednávání i smlouvy se nemusíte osobně starat a trávit tak svůj čas s klienty, kteří se snaží cenu nemovitosti co nejvíce snížit. Profesionální prodejce se postará o to, abyste získali maximum.

Prodej nemovitosti je za pomocí makléře rychlejší.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments