Neděle, 2 dubna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceBusinessHledám práci s Žirafou.cz

Hledám práci s Žirafou.cz

Při hledání práce nespoléhejte pouze na jeden zdroj. Čím více – tím máte větší šance.  Kdo chce pracovat, musí hledat buď zdlouhavě sám, poptat se po svých známých nebo se obrátit na personální agenturu. Jednou z mnoha je například Žirafa.cz – agentura, která Vám hledání práce ušetří. „Jsme tu pro Vás. Nasloucháme Vašim potřebám a přáním. Při hledání práce se řídíme našimi schopnostmi a Vašimi požadavky.“

Successful business woman
Hledám práci

Proč nejste při hledání práce úspěšní?

„Poslala jsem životopis už do šesti firem a nikdo se mi neozval…“, vyjádření, které můžeme slyšet od mnoha z vás. Ale proč? Hlavním důvodem můžeme být výběr nesprávné pozice. To znamená, že uchazeč nemá zkušenosti pro danou pozici či není obohacen potřebnou kvalifikací. Většina uchazečů uvádí příliš vysoké mzdové nároky. Dalším důsledkem může být špatně napsaný životopis. Uvádíte příliš mnoho nebo naopak málo informací. Zaměstnavatel vybírá z toho, co je mu zasláno. Jinými riziky mohou být diskriminační předpoklady – pohlaví, věk a jiné.

První dojem

I při hledání práce pamatujte na vaši prezentaci – oblékněte se přiměřeně.  V rámci přípravy na osobní pohovor si zjistěte, jak se oblékají zaměstnanci na té samé či obdobné pozici,  o kterou se ucházíte. Pokud ve firmě tento zvyk přetrvává, může vám být užitečné. Důležité je udělat kladný dojem – tedy upravený a čistý.

Co udělat pro nalezení práce

Aby vám hledání práce nezabralo i několik měsíců, obraťte se na web personální agentury Žirafa.cz. Stačí vyplnit formulář, kde zadáte své informace, vaše podmínky a přiložíte svůj životopis.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments