Pondělí, 29 května, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceBusinessJak na práci nebo brigádu přes pracovní agenturu

Jak na práci nebo brigádu přes pracovní agenturu

V hledání práce nebo přivýdělku vezme mnoho lidí zavděk pracovní agenturou, která se postará o vše potřebné a nástup do práce usnadní. Zejména pro studenty je to přijatelnější a pohodlnější varianta, než shánět na vlastní pěst. Pokud se vám tedy nedaří nalézt nějaké místo běžným způsobem, je tu možnost získat ho přes pracovní agenturu, a někdy jde dokonce o práci ihned, kdy nastoupíte třeba druhý den.

brigáda
Brigáda od personální agentury

Zkuste brigády od personální agentury

Prvním krokem je najít tu správnou a seriózní pracovní agenturu, která nebude dělat žádné podrazy, nebude mít nejasné podmínky a “neoškube“ vás. Takovou je třeba pracovní agentura Žirafa.cz. Její služby využívají nejen ti, kteří hledají brigádu, ale i lidé snažící se nastoupit do klasického zaměstnání. Má totiž četné kontakty na potencionální zaměstnavatele a usnadňuje kroky celého procesu oběma stranám.

Zvolte spolehlivou pracovní agenturu

Důležité při hledání agentury je najít tu, která funguje i ve vašem regionu, pokud se tedy nesnažíte najít nějakou činnost, z domu, která nezávisí na lokalitě. Web společnosti by měl působit seriózně, profesionálně a sympaticky, obsahovat všechny potřebné informace a kontakty. Takové jsou i stránky www.nejlepsibrigady.cz, patřící agentuře Žirafa.cz.  Snažte se najít informace ve fórech a diskusích, jakmile má agentura příliš negativních ohlasů nebo naopak vůbec žádné, raději ruce pryč. Ověřte si, zda má daná pracovní agentura licenci od Ministerstva práce a sociálních věcí, jednoduše na stránkách Ministerstva. Pokud nemá, ruce pryč, ale pokud má, ještě to není 100% zárukou spolehlivosti.

Žádné poplatky za zprostředkování práce

Nikdy agentuře nic neplaťte! Její služby by totiž měly být zdarma. Za zprostředkování práce po vás nikdo nesmí chtít peníze. Bohužel stále mnoho lidí naletí podvodníkům, protože jim přijde normální platit něco dopředu, ze zákona jsou ale takové poplatky zakázané.

Průběh spolupráce

Spolupráce s agenturou by měla být jednoduchá a průhledná. Většinou je začátkem všeho registrace přes formulář na internetu nebo klasickou formou, následuje váš výběr práce, třeba doplňování zboží v hypermarketu. Práce v obchodě je vůbec nejčastější a nejoblíbenější, zejména u studentů. Určitě oceníte zálohu po odpracovaném týdnu a další výhody.

www.nejlepsibrigady.cz

 

- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments