Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůZprávyLenovo se stalo partnerem týmu Ducati na MotoGP

Lenovo se stalo partnerem týmu Ducati na MotoGP

Společnost Lenovo podepsala víceletou sponzorskou smlouvu s týmem Ducati, jenž je jedním z účastníků Mistrovství světa silničních motocyklů, známého jako MotoGP. Nově uzavřená spolupráce je součástí snahy společnosti o zařazení mezi světově nejznámější a nejvíce oceňované značky. Počínaje sezonou 2018 bude Lenovo klíčovým technologickým partnerem pro tým Ducati, který bude pro svou práci nově používat počítače, tablety a servery Lenovo jak na trati, tak mimo ní. Partnerství také zahrnuje spolupráci na vývoji a výzkumu, který pomůže týmu při získávání dalších úspěchů. Společnost Lenovo se jako partner týmu Ducati poprvé oficiálně objeví v neděli 8. dubna na závodišti Autódromo Termas de Río Hondo v Argentině.

Obliba MotoGP neustále roste a z motocyklových závodů se stává sport, který sledují miliony lidí po celém světě. Devadesátiletá historie společnosti Ducati stejně jako její zaměření na rychlost, výkon a inovace jsou v mnohém podobné našemu vlastnímu příběhu i způsobu, jakým vyvíjíme naše produkty. Partnerství nám nepřináší pouze zviditelnění značky, vnímáme jej také jako možnost pomoci naplnit týmu jeho ambice prostřednictvím našich produktů,“ komentoval partnerství Gianfranco Lanci, ředitel společnosti Lenovo.

Jsme rádi, že můžeme oznámit klíčové partnerství se společností Lenovo, která je nejen jedním z největších producentů počítačů na světě, ale také lídrem v oblasti technologických inovací pro zařízení používaná v domácnostech, firmách i datových centrech. Je nutné, abychom podporovali rozvíjení digitálních znalostí celého týmu Ducati, a mohli tak úspěšně čelit novým výzvám nejen na závodech MotoGP, ale také v naší firmě. Dosáhnout toho můžeme právě prostřednictví partnerů jako je Lenovo a jeho výkonného a univerzálního počítačového vybavení. Samotné závody i výroba nových motocyklů Ducati jsou pak perfektním prostředím pro testování nejnovějších technologií Lenovo. Věříme, že toto partnerství bude velmi úspěšné,“ řekl Claudio Domenicali, generální ředitel společnosti Ducati Motor Holding.

Společnost Ducati byla založena v roce 1926 a od roku 1946 vyrábí sportovně laděné motorky charakteristické vysokým výkonem motorů Desmodromic, inovativním designem a špičkovými technologiemi. Se svou továrnou nacházející se v okrese Borgo Panigale v italské Bologni oslavilo Ducati v roce 2016 devadesát let od svého založení. Modelová nabídka společnosti pokrývá celou řadu segmentů trhu a je rozdělena do následujících produktových rodin: Diavel, Hypermotard, Monster, Multistrada, SuperSport a Panigale. V roce 2015 představila společnost Ducati novou značku motocyklů, doplňků a oděvů Ducati Scrambler, která si zakládá především na tvořivosti. Tyto autentické produkty reprezentující to, co zná svět pod značkou „Made in Italy“ jsou spolu s rozsáhlým sortimentem příslušenství, profesionálních i každodenních oděvů distribuovány do 90 zemí po celém světě. V roce 2017 Ducati dodalo svým zákazníkům celkem 55 871 motorek a pokračovalo tak v růstovém trendu posledních osmi let. Zároveň Ducati dokončilo Mistrovství světa superbiků i Moto GP. Na prvním zmiňovaném šampionátu získalo Ducati 17 titulů pro značku a 14 titulů pro jezdce. Od roku 2003 se Ducati účastní také závodů MotoGP a v roce 2007 v tomto mistrovství získalo titul jak pro značku, tak pro jezdce.

Lenovo, společnost s obratem 43 miliard USD a člen globálního žebříčku Fortune 500, je lídr v poskytování inovativních řešení pro datová centra a spotřebitelských a komerčních technologií. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, síťová řešení a software (včetně řešení ThinkSystem and ThinkAgile), chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz. Nabídku serverů společnosti Lenovo přinášejí stránky www.thinkserver.cz.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments