Neděle, 2 dubna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceAwac nabízí špičkové práce s CNC stroji

Awac nabízí špičkové práce s CNC stroji

Pokud vlastníte provozovnu, v níž se využívají různé CNC stroje, pak možná znáte společnost Awac. Ta nabízí své služby již od roku 1990 a především se jedná o práce na CNC strojích, nejrůznější metody řezání a dělení materiálů a samozřejmě i využití laserových technologií. Zpočátku nabízela firma méně známé metody řezání, ty se ale postupně staly velmi oblíbenými a vyhledávanými.

Řezání vodním paprskem v podání profesionálů

řezání vodním paprskem patří Awac k průkopníkům, a tak není divu, že se v této metodě natolik zdokonalil, že dnes může nabízet vskutku komplexní práce. Své provozovny má Awac v Praze, Brně a Plzni a vy tak budete moci využít řezání vodním paprskem Praha, službu řezání vodním paprskem Brno či řezání vodním paprskem Plzeň. To ale neznamená, že byste nemohli firmu kontaktovat z jiných částí ČR. Rovněž je možné řezání dlažby vodním paprskem.

Jaké jsou výhody řezání vodním paprskem?

Ty nejmodernější CNC řezací stroje mohou používat právě vodní paprsek, který dokáže být velmi přesný, nehrozí úkosy a různé další nepříjemnosti. CNC řezací stroje s vodním paprskem netvoří mikrotrhliny a řez je velice chladný, tedy i bezpečný pro pracovníky. Na vše je třeba jediná operace a takto je možné řezat i materiály, které jinak nejdou příliš dobře zpracovat.

Dále společnost Awac využívá kvalitní a technologicky vyspělé CNC lasery. Asi není tajemstvím, že právě CNC laserové řezací stroje se dnes využívají velmi hojně ve společnostech, které požadují vysokou přesnost řezu i další plusy.

Prodej i servis pro vás

Jako zákazník budete ale moci u Awacu také nakupovat, to znamená zvolit si službu prodej CNC strojů. A pokud už si takový stroj zakoupíte, nemusíte se obávat, že na to zůstanete sami. Budete jednak proškoleni a firma nabízí také servis CNC strojů, případně jejich opravy.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments