Sobota, 28 ledna, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceLipa Learning

Lipa Learning

Je vaše dítě také fascinováno mobilem či tabletem, ale vy byste mu jej nedali do ruky, protože je to jen pasivní sledování, nic mu to nedává, je vystaveno nevhodným grafickým efektům, podprahové reklamě atd.? Ono to jde ale také jinak. Nechte ho nahlédnout do té tajné krabičky, se kterou vás tak často vidí. Nabídněte mu ale to nejlepší možné. Prohlédněte si vzdělávací aplikace Lipa Learning. Přiměřené věku, tematické, edukativní, rozvíjející, vyžadující součinnost dítěte.

Aplikace jsou komplexní. Tak, aby zahrnovaly témata například z oblasti bezpečnosti, zdravého životního stylu i péče o životní prostředí. Nenásilně si dítě osvojuje znalosti z historie a kultury, posiluje fyzickou zdatnost a zvyšuje svou autonomní zralost. Vzdělávací hry Lipa Learning jsou tedy vhodné zejména pro předškolní období, kdy se dítě postupně připravuje na školu, ještě neumí samo číst, a přece jen má zájem se něco nového dozvědět a získat určitou dovednost.

Aplikace jsou k dispozici již v 26 jazycích. Máte-li tedy vícejazyčnou domácnost, jsou hry skvělým pomocníkem, který dětem napomáhá orientaci v jazycích. Také v případě, že byste rádi, aby dítě navštěvovalo bilingvní školu či školku, můžete jej pomocí našich aplikací lépe připravit. Nahlédněte do celé naší nabídky na www.lipalearning.cz.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments