Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceBusinessMějte své finance pod kontrolou

Mějte své finance pod kontrolou

Společnost ,,Vitacredit“ je tu pro své klienty a snaží se hledat to nejlepší řešení jejich finanční situace. Pokud například nestíháte splácet, jednou z možností, jak vám může naše společnost pomoci, je sloučení úvěrů a sloučení půjček. V takovémto případě nebudete splátkami tak výrazně zatíženi a budete platit méně. Ke dni 11. 05. 2018 nám bylo Českou národní bankou uděleno oprávnění k činnosti poskytovatele spotřebitelského úvěru. K tomuto kroku došlo po dlouhém a přísném posuzování a prověřování naší společnosti ze strany banky. Abychom mohli svým klientům pomoci s jejich finanční situací a poskytnout jim nebankovní půjčku, nebo nebankovní úvěr, musíme získat především důvěru.

Zelená financím

Díky vstřícnému kroku, jež Česká národní banka podnikla, došlo k citelnému snížení nepoctivých poskytovatelů úvěrů. A protože my jsme tady především pro lidi, snažíme se vždy vyhovět ve všech požadavcích, pomůžeme při řešení exekucí a dražeb, snížíme splátky a sloučíme úvěry v jeden a v neposlední řadě pomůžeme s vyčíslením stávajícího dluhu klienta. Poté se společně dohodneme na tom nejlepším řešení. V žádném případě se k vám nikdy neobrátíme zády, naopak budeme neustále stát po vašem boku. Zařiďte si u nás úvěr pro podnikatele a bez sebemenších pochybností můžete zahájit svou podnikatelskou činnost.

Peníze v dobrých rukou

Díky přísným kontrolám a prověřování společností za strany banky může dnes provozovat úvěrovou činnost pouze společnost, která je zodpovědná a podrobně prověřuje způsobilost žadatele k získání úvěru, čímž výrazně posiluje jeho postavení. Zároveň však hledá ta nejlepší řešení, jak pomoci každému klientovi v tíživé finanční situaci. Každý firemní úvěr, úvěr na konsolidaci, korporátní úvěr, anebo úvěr pro podnikateleod nás výrazně posílí vaši schopnost fungovat v dnešním náročném světě. Navíc díky sloučení půjček vás nezatíží natolik, abyste měli problémy se splácením. Přesvědčte se sami o našich kvalitách a svěřte se do našich rukou.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments