Sobota, 4 února, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůCestováníNejlepší pláže Evropy

Nejlepší pláže Evropy

Léto a pláž. To jsou dvě synonyma pro dovolenou. I když i u nás v České kotlince máme hezké pláže, nic se nevyrovná válení u moře. To nám jistě dáte za pravdu. Naštěstí na starém kontinentu máme mnoho nádherných pláží, které patří mezi ty vůbec nejkrásnější na světě. Při každém cestování mimo hranice se rozhodně nezapomeňte patřičně pojistit!

Ölüdeniz, Turecko

Pláž je unikátní už tím, že je ve tvaru jazyka a pokrytá nádherným bílým pískem. Voda samotná září všemi odstíny modré s ladnými přechody do tyrkysově až safírově zelené. Navíc si tady užijete i extrémní sporty jako paragliding. Pohled z výšky je skutečně majestátní.

Mykonos, Řecko

Pokud jde o moře a pláže, v žádném výběru rozhodně nemůže chybět Řecko. Mykonos platí v Egejském moři za jeden z nejatraktivnějších ostrovů. Má velmi členité pobřeží a pláže se zlatavým pískem. Ty jsou navíc dobře chráněny před větrem a celkově mají příjemné klima. Toto místo je vyhlášené divokým nočním životem a luxusním službám. Je proto vyhledávaným místem pro bohaté a celebrity.

Ayia Napa, Kypr

Tato malá rybářská vesnička se stala za poměrně krátkou dobu velmi vyhledávanou destinací. A to díky nově vybudovaným hotelům a restauracím i vyhlášenému nočnímu životu. Tím nejlepším na tomto místě ale jsou nádherné písečné pláže. Pokud vás ale pláž omrzí, můžete vyrazit do největší vodního parku v Evropě – Water World.

Formentera, Španělsko

Na rozdíl od nedaleké Ibizy je Formentera z Baleárských ostrovů klidným místem. Najdete tu přírodní krásy, ticho a snové pláže. Je to takový Karibik Středomoří. Rozhodně se vyplatí si na ostrově vypůjčit si na ostrově motorku a jen se toulat.

Lagos, Portugalsko

Lagos je krásný historický ostrov s mnoha památkami ze středověku. Nejznámější pláž je tu Dona Ana obklopená pískovcovými útesy. Lze nalézt ale i izolované pláže, kde budete mít naprosté soukromí.

Pro více informací o pojištění přejděte na https://ergo.cz.

info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments