Pondělí, 5 června, 2023
- Komerční sdělení -spot_img
DomůFinanceBusinessObchod v obchodě už není překvapením

Obchod v obchodě už není překvapením

Nedávno jsem jela svoji obvyklou trasu k babičce. Ano, přiznávám, nejezdím k ní každý týden, ale v rámci všech pracovních i mimopracovních povinností si na ni udělám čas alespoň jednou za dva měsíce, když se zadaří, tak jednou za měsíc. Vyjela jsem autem od svého bytu s myšlenkou, že se cestou zastavím pro benzín a pro maličkost k snědku na své oblíbené benzinové pumpě. Myšlenka na seschlou bagetu, anebo na sladkou nezdravou tyčinku mi sice radost nedělala, neměla jsem ten den ale času nazbyt. To jsem ještě netušila, jaké překvapení mě čeká!

Světelná reklama upoutá pozornost

Už když jsem k benzince přijížděla, zdálo se mi, že je jiná, než jak si ji pamatuji. A taky že ano! Přibyla na ní světelná reklama s názvem mého oblíbeného obchodního řetězce. Zprvu jsem to nechápala. Pak jsem ale natankovala potřebné množství benzínu a šla dovnitř zaplatit. Hned ve dveřích mi to došlo! A došly mi hned dvě věci zároveň. Z obyčejné benziny se stalo příjemné místo, kde si můžete koupit na svačinu cokoliv od nezdravých baget až po zeleninové saláty, kde si můžete udělat drobný nákup domů, a to při klasické cestě z práce autem, bez zbytečného zastavování na deseti různých místech! Druhá věc, která mi došla, byl význam výrazu shop in shop. Obchod v obchodě, to je z překladu jasné, ale nedávalo mi to smysl v některých textech, které jsem vídávala na internetu.

Obchod v obchodě je běžná věc

Prostě zmenšenina obchodu, do kterého chodím pro běžné nákupy přímo v benzince, ve které se čas od času zastavím, když jedu k babičce. Ptala jsem se ze zvědavosti paní, jak je to napadlo a kdo jim z přeměnou pomohl. Společnost Marksimon, pro kterou občas píšu reklamní texty na stránky www.marksimon.cz si umí poradit i s výrobou tzv. shop in shop obchodů. No vida, to jsem sice věděla, ale nikdy jsem nic podobného neviděla v praxi. Anebo možná viděla jen jsem si tuto skutečnost vůbec neuvědomila.

 

info@press-media.cz
info@press-media.cz
Tiskové zprávy pro Vás vydává Press Media - info@press-media.cz
- Komerční sdělení -spot_img

Most Popular

Recent Comments